Güzellik sayfaları önerileri verir misiniz?

• Konbuyu başlatan Fikirhanem
  • Başlangıç tarihi
F

Fikirhanem

Forum Okuru
Güzellik sayfaları önerileri verir misiniz?

Güzellik sayfaları melek kadınlar kulübü güzellik sayfası isimleri forum'da.​

Kızlar ben güzellik önerileri alabileceğim sayfalar arıyorum ama güvenilir yorumlar yapılan ve öneriler verilen. Bazı sayfalar var hiç takip ederim gelmiyor gerçekten çünkü bazısı gerçekten atıyor bir tarafından. Bazı ürünler hakkında öneri alabileceğim ve güzellik bakım ile ilgili güzellik sayfaları arıyorum hanımlar bu konuda yardımcı olur musunuz? Hatta artık Instagram üzerinden ve YouTube üzerinden çoğu kişinin reklam amaçlı yayın yaptığını hissediyorum. Böyle güvenebileceğim güzellik sayfası isimleri verirseniz iyi olur ama bildiğiniz ve güvendiğiniz sayfaları verin lütfen.

images (9).jpeg

Merhabalar
Güzellik bakım önerileri olarak aslında dediğiniz gibi birçok sayfa var bu yönde. Ama hangisi güvenilir hangisi doğru yönlendiriyor bu önemli. Bu da aslında takipçi sayısından filan anlayabilirsiniz. Burada size şu sayfa güzel öneriler veriyor diyemem ama dediğim gibi hem takipçilerine hem de yorumlara bakarak bunu anlayabilirsiniz. Benim size tavsiyem örneğin bir ürün aliyorsaniz gerçek kullanıcılara sorun danışın. YouTube dediğiniz gibi reklam kokuyor bana da biraz. Bakım konusunda en güzel önerileri alabileceğiniz sayfa ismi #meleklermekani var zaten başka bir yere gitmenize gerek yok diyelim.

Güzellik bakım önerileri ile ilgili merak ettiğiniz şeyler varsa aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim. "Eskilerden kalma güzellik önerileri" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri