Hacimli ve Canlı Saçlar İçin Önemli Tavsiyeler!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hacimli ve Canlı Saçlar İçin Önemli Tavsiyeler!
hacimli saçlar için, saçlara nasıl hacin kazandırılır, saçlara nasıl hacim verilirSevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu saçlarının sönük ve cansız olduğundan şikayet eder. Gerçekten de kadına hava veren hacimli ve dolgun saçlardır. Eğer sizin de saçlarınız mat ve sönükse aşağıda vereceğimiz öneriler sayesinde canlı ve havalı saçlara sahip olacaksınız...saçlar.jpgDoğru şampuan:
Şampuanı sadece saçlarınızın temizlenmesi için kullanmayın. Kullanacağınız şampuan saçlarınızı beslemeli ve zarar vermemelidir. Saç tipinize uygun olan şampuanı bulmanız çok önemli...

Saç kesimi:
Uzun saçlara verilen saçlar saçı havalandırır. Kalın ve uzun katlar ise saçı daha az gösterir. Yerine göre kat verilirse saçlarınızın hacime kavuşur.

Havalandırın:
Saçınızı kuruturken havalandırın. Saça hacim vermek evde mümkün. Saç kurutma makinesinin aparatlarından yararlanın.

Doğru ürünleri seçin:
Saçınızın sağlığı saç derisiyle alakalıdır. Eğer kepek sorununuz varsa besleyici serumlar kullanın. Böylelikle deriniz kısa sürede sağlığına kavuşur.

Saçlarınızı kabartın:
Eğer anlık hacim yapmanız gerekiyorsa çantanızda ince dişli tarak olması gerekir. Saçınızın belli bölgelerine krepe yaparak istenilen dolgunluğu yakalayabilirsiniz.

Dalga yapın:
Saçlarınızın kenarlarını dalgalandırın. Saç maşası ya da bigudi ile yapabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Üst