1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Hadi aç gözlerini yaşamalısın

  Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  İşte duygusal meleklerime duygu yüklü trajik bir hikaye daha buyrunuz meleklerim...

  Hadi aç gözlerini yaşamalısın bütün sevdiklerin için hadi aç gözlerini!..ambulans yok mu ambulans çağırın lütfen diye haykırıyordu genç kız umutsuzca.. sevgilisinin başından kanlar süzülüyordu ve bunu gördükçe daha bir kötü oluyordu Didem..

  O gün ayrılık kararını almıştı ve bunu sevdiği adama nasıl söyleyecekti bilmiyordu bildiği tek şey bu ilişkinin yürümemesiydi..Fatih iyi biri olmasına rağmen Didem’le yeteri kadar ilgilenmiyor ve sürekli işi nedeniyle görüşmelerine fırsat ayıramıyordu..Didem ilgisizliğe daha fazla dayanamıyordu ve bu ilişkiyi noktalamak istiyordu artık..


  Telefonun sesiyle irkildi birden arayan Fatih’ti.
  _günaydın bitanem nasılsın
  _iyiyim Fatih sen nasılsın diyebilmişti kendi sesini bile duymakta zorluk çekti genç kız
  _bence iyi değilsin sesin kötü geliyor bir sorun mu var aşkım
  _hayır yok bişey
  _hasta mısın sende bir haller var soğuk konuşuyorsun
  _hayır bişeyim yok ama bugün buluşalım mı?seninle konuşmak istediklerim var
  _telefonda söyleyemez misin bugün burdan çıkmam imkansız çok işim var hayatım
  her zamanki gibi yine işlerin var demek diye düşündü Didem ..
  _alo ordamısın aşkım
  genç kız verdiği kararın doğru olduğunu bir kez daha anlamıştı..
  _evet buradayım diyebildi güçlükle
  _bak Fatih seninle konuşmak istiyorum ve daha sonrayı bekleyemem
  çok önemli en kısa zamanda görüşmek istiyorum seninle hiç olmazsa 1 saat görüşelim
  sonra kaldığın yerden devam edersin işlerine..dedi ve iki tarafta sessizliğe gömüldü..
  Fatih bişeylerin yolunda gitmediğini geçte olsa anlamıştı..Bu kadar ısrarla buluşalım demezdi Didem kesin kötü bişey olmuştu meraklandı tamam geliyorum diyebildi..
  _yarım saat sonra Kadıköy’de buluşalım her zamanki çay bahçesinde
  _olur tamam dedi bu kez Fatih zorlukla..

  Yolda Fatih’in aklında bir sürü soru işaretleri vardı..Acaba çok mu ihmal etmiştim Didem’i bir derdi vardı ve bana söyleyemedi..Kendine yol boyunca kızdı ve Didem’e hak vermişti..Ama yolda kendine bir söz vermişti artık sevgilisiyle daha fazla ilgilenecek ve daha fazla vakit ayıracaktı..Gerekirse patronuyla bile görüşüp izin alacaktı ve sevgilisiyle bir hafta olsa bile tatile çıkacaktı..Sonunda Kadıköy’e varmıştı genç adam çiçekçinin önünden geçerken gözü kırmızı güllere erişti ne zamandır çiçek almıyordu sevgilisine hemen bir demet gülü aldı ve çay bahçesine geldi..
  Didem çoktan gelmiş oturmuştu bile masaya sevgilisini bekliyordu arkası dönüktü genç kızın..
  Masaya doğru yaklaştı arkadan çiçekleri uzatıp yanağına öpücük kondurdu Fatih..
  Didem böyle bişey beklemiyordu şaşkındı ve ne diyeceğini bile bilmiyordu..
  6sene olmuştu çıkmaya başlayalı ilk günlerde yapmıştı bikaç kere böyle ama şuan yapmamalıydı..sonra nasıl söyleyebilirdi ki ayrılmak istediğini Fatih’e..
  _nasılsın hayatım bak senin için aldım gülleri en kırmızısından sen seversin..
  _teşekkür ederim Fatih hiç gerek yoktu..
  _nasıl? bu kadar mı öpmek yok mu?
  _bana yalnızca kızdığın yada kavga ettiğimiz zaman adımı söylerdin sorun nedir söyler misin sabahtan beridir soğuk konuşuyorsun çiçekleri görünce bile değişmedin nedir bütün bu olanlar anlatır mısın?
  Genç kız durdu bir an bütün gücünü toplayabilmek için derin bir nefes aldı nasıl anlatacağını söze nerden başlayacağını bulamamıştı..Güçlükle ;
  _Fatih
  _ayrılmak istiyorum ben dedi
  Fatih’in yüz ifadesi değişti tamam ters gidiyordu bişeyler ama bu çok ağırdı hazırlıksızdı ve böyle bişey aklının ucundan bile geçmiyordu..birbirlerine söz vermişlerdi ölünceye kadar hatta öldükten sonra bile sürecekti sevdası..
  _Çok düşündüm Fatih bu ilişkinin sonu yok artık..işlerinden ilgisizliğinden bıktım artık
  Fatih hiç bişey söyleyemeden sadece anlattıklarını dinliyordu Didem’in..
  _Sürekli bişeylerle meşgulsün bana zaman ayıramıyorsun bile..Hadi onu bırak geçen hafta doğum günümdü ve sen yine her zamanki gibi yanımda değildin Fatih..
  _Çok önemli bir iş seyahatindeydim ama biliyorsun..Gitmem şarttı sadece bu sene kaçırdım yanında olamadım bu yüzden mi 6 seneyi bitirmek istiyorsun yani sen?
  _hayır sadece bu değil diğer sebeplerde var geçen sene mezuniyet balosuna senle gidemedim başka biriyle gitmek zorunda kalmıştım babam hastaneye yattığında kendimi çok çaresiz savunmasız hissettiğimde de sen yoktun yanımda hatırladın mı?
  _İyi ama herşeyi geleceğimiz için ikimiz için yapıyorum çalışıyorum bunun için ayrılamazsın benden
  genç kız bütün gücünü topladı ve sigarasından derin bir nefes çekti
  _sadece bu yüzden değil Fatih ben bir senedir biriyle konuşuyordum ve ona karşı ilgisiz olmadığımı farkettim dahası ne zaman başım sıkışsa ne zaman ihtiyacım olsa yanımda hep o vardı benim..
  mezuniyet balosuna beraber gittik... Babam için doktor tanıdığı varmış çok ilgilendi ve doğum günümde de yanımdaydı...
  _ne yani beni aldatıyor muydun? Bunu senden beklemezdim Didem sen diğer kızlardan başkaydın seni diğer kızlardan ayırıp farklı bir yere kalbime yerleştirmiştim bunlara inanamıyorum ölseydim de bunları senden duymasaydım yazıklar olsun sana !..
  Genç adam koşarak caddeye fırladı ve karşıdan gelen araba ancak genç adama vurduktan sonra durabildi..Didem koşarak Fatih’in yanına gitti gözyaşları içinde kayboluyordu genç kız adeta...


  Hadi aç gözlerini yaşamalısın bütün sevdiklerin için hadi aç gözlerini!..ambulans yok mu ambulans çağırın lütfen diye haykırıyordu genç kız umutsuzca.. sevgilisinin başından kanlar süzülüyordu ve bunu gördükçe daha bir kötü oluyordu Didem..


  İnanamıyordu bu olanlara genç kız kendini suçluyordu sımsıkı sarılıyordu bırakma beni diye Fatih’e
  Belki de gerçekten sevdiğini anlaması için böyle bir olay gerekliydi..Fakat artık çok geçti..genç adam hastaneye yetişemeden yolda can vermişti..
  Didem yaptıklarından ötürü kendini hiç affetmedi Fatih’i çok sevdiğini geçte olsa anlayabilmişti
  Kendisini affettirebilmek içindir belki de kim bilir her gün mezarının başına gider ona dualar eder ve mezarının üzerinde kan kırmızısı gülleri eksik etmezdi hiçbir zaman..Didemin kalbi bu olaylara dayanamadı yada biran evvel sevgilisine kavuşmak için midir bilinmez oda sevdiği adamın acısına yalnızca 3 sene dayanabildi.idemi Fatihin yanındaki mezarlığa gömdüler vasiyeti üzerine ve mezar taşlarının üzerinden hiçbir zaman kan kırmızısı gülleri eksik olmadı......
   
 2. kar_tanesi

  kar_tanesi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.607
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KaYSeRi
  Çok etkileyici bir yazı yaaaa :cry: Emegine sağlık zuzum

   
 3. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  :cry::cry::cry:
  bu hikayeye fazla söz eklenmez sanirim :uhu:

  tskler tatlim paylasim icin :uhu:
   
Hadi aç gözlerini yaşamalısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. hadi gözlerinizi test edin

  hadi gözlerinizi test edin

  İşte göz sağlığınızın yerinde olup olmadığını anlamak için ufak bir test... Saniye tutarak deneyiniz!! C harfini bulabilecek misin ? OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO...
 2. Ademoğlu aç gözünü ilahisi

  Ademoğlu aç gözünü ilahisi

  Ademoğlu aç gözünü Yeryüzüne kıl bir nazar Gör bu latif çiçekleri Hangi kuvvet yapar bozar Her bir çiçek ile bir naz ile Över Hakkı niyaz ile Kurtlar kuşlar durmaz söyler Ol Halika avaz ile Eğer O'nun kadirliğin Her bir işe hazırlığın İlla O'nun kahirliğin Anlayınca rengi döner Rengi döner günden güne Toprağa dökülür yine Bu ibrettir anlayana Hakikati arif sezer Gel bu sırrı duya idin Ya bu...
 3. Adem oğlu aç gözünü ilahisi

  Adem oğlu aç gözünü ilahisi

  el aç ilahisi ilahi aç Ademoğlu aç gözünü Yeryüzüne kıl bir nazar Gör bu latif çiçekleri Hangi kuvvet yapar bozar Eğer O'nun kadirliğin Her bir işe hazırlığın İlla O'nun kahirliğin Anlayınca rengi döner Gel bu sırrı duya idin Ya bu gammı yiye idin Yerinde eriye idin İnsan değil misin meğerHer bir çiçek ile bir naz ile Över Hakkı niyaz ile Kurtlar kuşlar durmaz söyler Ol Halika avaz ile Rengi...
 4. GözLerime acı değmeLi.

  GözLerime acı değmeLi.

  hüzünlerimi kuşandım yine sensizlik karışırken en koyusuna karanlığın yalnızlığımla hemhalim gözlerinle yitik bir şiire başladım saymadım, kimbilir kaçıncı gecesi ayrılığın kaçıncı terkedişi umutlarımın kaçtikca yine sana gelişimin kaçıncı saati susturamadım ateşe tutulmuş yüreğimi durduramadım içimin yangınını sadece sana çıktı yollarım sadece senin adını sayıkladı dillerim ve...
 5. Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

  Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

  acun ılıcalı, uçak almış, havayolu şirketi, yeni girişimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Acun Ilıcalı durmak bilmiyor.Her yaptığı program tutan ve olay olan Ilıcalı'nın elinden birşey kurtulmuyor melekler,şimdi ki hedefi ise bir havayolu şirketi kurmakmış! Gazeteci Rahşan Gülşan Acun'un bu haberini alınca doğrulatmak için onu aramış.Gülşan'ın ağzından...

Sayfayı Paylaş