Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris Hilton ısrar ediyor salak değilim diyor

Paris Hilton ısrar ediyor salak değilim diyor

PARİS HİLTON ISRARLI HER FIRSATTA NE KADAR ZEKİ OLDUĞUNU ANLATAN, HATTA SARIŞINLARIN ASLINDA ÇOK ZEKİ OLDUĞUNUN EN BÜYÜK KANITI OLDUĞUNU SÖYLEYEN PARİS HİLTON, HEAT DERGİSİNE KONUŞTU. Hilton otellerinin varisi, 'Katıldığım yarışma programı Simple Life'ı izleyenler şımarık bir geri zekâlı olduğumu düşünebilir. Ama orada sadece bir karakteri canlandırıyordum. TV'de göründüğümün aksine gerçek...
  2. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....
  3. İtiraf ediyorum :D

İtiraf ediyorum :D

Evet benimde artık bir itirafım var.Dün Kocişe arkamı döndüğüm için hasta oldum.:D:D Öylesine hasta oldum ki öleceğimi düşünmdüm bi an dedim artık kocaşime arkamı bi daha dönmeyeceğim.Hayat bir nefes kadar.Gelip geçici onun için bende sizinle paylaşıyorum aman kocanıza arkanızı dönmeyiiz:11: yoksa benim gibi olabilirsiniz hahaha
  4. ısrar

ısrar

lütfen işlemimi tamalayın
  5. oriflameyle kazanmaya davet ediyorum

oriflameyle kazanmaya davet ediyorum

.Bana mesaj atın ücretsiz katalogunuzu size göndereyim.Hep beraber ekibinizi kuralım

Sayfayı Paylaş