hadi dinleyin de çözüm bulun (kolaysa)

gothic kız

Aktif Üye
Üye
hadi dinleyin de çözüm bulun (kolaysa)
boyum kısa
babamdan nefret ediyorum
kimse bana aşık olmuyor
17 yaşındayım kimse ile çıkmadım
beni taklit eden bir kardeşim var
babam yüzünden maç izleyemiyorum
sınıfta sürekli hor görülüyorum
ne istesem alınmıyor
babam bana kendin çalış telefonunu al dedi gittim eşşek gibi çalıştım şimdide izin vermiyor.
çalıştığın parayı eve getiriceksin diyor.
annemde aile içinde banim param senin paran oolmaz diyor.
tmm haklı ama arkadaşlar 17 yaşındayım ve seraya gidip günlük 30tl ye çalışıyorum cumartesi pazar
düşünün zaten hergün sabah 6 da kalkıyorum tatil günlerindede 5 de işe gitmek için kalkıyorum.
pazartesi günü resmen okulda uyuyorum.
telefon al diyorum ben diyo sizi besliyorum okutuyorum diyor.
okuldan 5 tl isteseler vermiyor.
sabahleyin 2tl veriyor 1 tl si otobüs parası 1 tl si okulda yemeye düşünün lise 2 ye gidiyorum ve günlük 1 tl harcıyorum arkadaşların döner alıyor ben simit meyva suyu çikolata falan cnm çekse aç kalıcam.

bosver mavı sende ne sıkayetcı cıktın boyundn gırdın babandan cıktın kardesınden cıktın bı annen ıyı galıba calısma sen nıye calısıyosun baban calıssın bu yasta vee seradaaa bıde kızsın yanı hemde okuyosun sen ılk derslerıne calıs kendını yoruyosun ve derslerıne calısascak vaktın olmuyor dur bak ben evlıyım bırde oglum var hala okuyorum cunku cok pısmanı keske okusaydım dıyorum sımdı laylaylom sun bılıyorum ama bence en onemlısı derslerıne calıs

bencede derslerine calis,meslegin olsun,ileride bir erkege bagimli olmadan kendi parani kazan.unutma okumazsan kesin baban seni kendi gibi biriyle evlendirir....lütfen oku,meslek sahibi ol....

ya diyorum ben çalışmak zorunda değili diyorum ama eşek gibi çalışacaksın diyor.ya ben eve para getirmek zorunda değilim millet okulda oh ne güzel istediğini yerken ben onların ağızlarına bakıyorum valla bilmiyorum ne yapıcağımı dün ilk defa biriyle çıkmaya başladım onu çok seviyorum o da beni nşallah ileride evleniriz de beni babamdan kurtarır.

Geri