Hadi gün yapalım melekler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....
  2. hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

hadi melekler facebookta toplanıyoruz:)

"Mrb arkadaşlar, melekler mekanı haricinde başka yerde de buluşmak güzel oluyor:) facebook adresi olan arkadaşlarla daha çok tanışmak ve kaynaşmak adına oluşturduğum grupta gelenler kendisini melekler mekanındaki nickiyle tanıtabilir böylece birbirimizi ekleyebiliriz, hem birbirimizin fotoğlarımızı görür, hem ordan da görüşmüş oluruz. GRUBUMUZ AYNI MELEKLER MEKANINDA OLDUĞU GİBİ ERKEK...
  3. Masa takvimi yapalım meleklerim

Masa takvimi yapalım meleklerim

Takvim yapımı el yapımı masa takvimi Takvim yapımı örneklerinden biri daha karşınızda meleklerim. Ben bu yöntemi çok beğendim. Okulda yazı yazdığımız kara tahtalardan masa takvimi yapımı çok kolay. İktiyacımız olan kara tahta parçaları ve tebeşir. Gerisi bizim hayal gücümüze kalmış.
  4. Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

kitap ayracı yapımı kitap ayracı nasıl yapılır Sevgili melekler, kitap okumayı seviyor ve kitaplarınıza değer veriyorsanız, okurken kaldığınız yeri kolay bulmak için sayfasını kıvırmaya gönlünüz razı olmaz. Yeni aldığınız kitaplarla verilen ayraçlar da diğer kitaplara yetişmeyeceğinden kitabın arasına kağıt koyarsınız ve bu da pek hoş görünmez. Bu sayfamızda sizlere kitap ayracı yapımı...
  5. Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım...

Hadi Hanımlar Bebeğinize Dantel Mama Önlüğü Yapalım...

Dantel Mama Önlüğü Yapımı Dantel Mama Önlük Dantelden örülen bu bebek mama önlüğü modelimiz çok şık görünmektedir. Beyazın saflığı, dantelin zerafeti ile bütünleşmiş olan bebek mama önlüğü modelidir. Dantel örülürken büyük bir balık ve çiçek motifleri eklenerek sadelikten kurtarılmıştır. İşte bebeklerinize yapacağınız şık ve zarif önlük modelleri.....

Sayfayı Paylaş