hadi melekler birbirimize yardım edelim. melekler elele :)

tavsan-cık

Yeni Üye
Üye
hadi melekler birbirimize yardım edelim. melekler elele :)
eski sevgiliyi unutmak güçtür. bunu herkes kolay kolay başaramaz ki aramızda bu durumda olan bir çok meleğimiz var. şimdi herkes nasıl unuttuğunu unutmak için neler yapılması gerektiğini ne kadar biliyosa yazsın :) hadi melekler :clapping::clapping::clapping::clapping:

Keşke önce sen anlatsaydın tavşancık:D:D ona göre devamı gelir bence topiğin de hayırlı olsun :)

teşekkürler ÇİTOS :) şöyle bi şeyde var : kelin ilacı olsa kendi başına sürer :) ama bi kaç bişeycikler biliyorum onları söyleyeyim :)
1- onun sizden değersiz,tipsiz,yanınıza yakışmadığını düşünerek beynimize frekans yolluyacakmışız :) (hele tipsizse dışarıdan gören biri için)
2- sizi çok mutlu eden değer veren birini bulunca zaten unutuluyomuş :)
benim duyduklarım denemeye çalıştığım bunlar :) hadi bakim hayırlısı. diğer meleklerinde cevaplarını bekliyorum :)

bence ilk başlarda unutmak veya unuttum demeksöz konusu olamaz.ortada yaşanmış paylaşılmış hele ki sizde karşınızdakini özel kılan hisler varsa olamaz bence.ne kedar unutmaya çalışırsa ne biliym unutmak için çabalarsa o kadar yaşadığı hisleri karşısına çıkar.tıpkı aşok olmak için insan çaba harcamıyorsa aşk birden karşına çıkıyorsa unutmak da böyle oluyor.önce acı çekilir sonra bakmışsın ki nerdesin.ama değiştirilemez bir gerçek üzülme kaçınılmazlığı.zamana bırakmak bence uzun mu oldu acaba

Unutmak icin hicbir sey yapmadim,ayrildigimiz donem universite sondaydim tezim,sinavlar,odevler vs derken unuttum gitti....yani kendinize ugrasacak yeni bir hobi bulun,gezin,kendinize guveninizi arttirin,sac,kiyafet vs....degisikliklerde iyi gelir.

unutmak için ne kadar çalışırsanız o kadar daha çok akılda kalır.bence her konuda olduğu gibi bunuda oluruna bırakmalı.çewre değişmeli,yeni arkadaşlar edinilmeli...sosyal olunmalı depresyona girdiğini düşünmemeli ewde oturup kalmamalı eskisinden daha fazla sosyal aktivete bulunmalı...aslında daha bir çok şey war ama şimdilik bu kadar yeterli diye düşünüyorum... :D:D

Dusun dusun zaman gecmez tabi,cik evden git bir kuafore degistir sacini basini,git guzel bir kursa yazil,pc,ehliyet gibi hayatinda her zaman gerekecek birsey yada sadece eglence amacli baska birseyde olabilir,cevre degistir,yeni birileri girsin hayatina...

Geri