Hadi rekor kıralım

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Hadi rekor kıralım
Bugüne kadar dünyanın en uzun forumu 8215 sayfa ve 164160 mesajdan oluşmaktadır.
Konunun başlığı ise ; Ben sıkıldım, hadi dünyanın en uzun forumunu yapalımdı.... Böle başlamışlar ve Guinnes rekorlar kitabına adlarını yazdırmışlar!!!!!
Melekler Mekanı olarak bizde bu rekoru kıralım.İstediğiniz şeyden bahsedebilirsiniz.Sıkıntılarınız,resimler,fıkralar hatta sadece selam verip veya selam almak bile olabilir.Havadan sudan muhabbet olabilir,ama lütfen saçma sapan yazılar olmasın.
Tüm herkes davetlidir:)

açılışı ben yapayım:)

size memleketimden fıkra anlatayım:D

Vışşşş sene ne:D

Trafik lambaları şehre yeni konulmuş.Trafik polisi kırmızı ışıkta geçen teyzeyi durdurur:
-Teyze teyze dur nereye gidiyorsun?
Vışşşş devamsız, sene ne? Eltimgile gidirem, erimin de heberi var! hahaha:huhe:

Fıkra güzelmiş teşekkürler.Ben de şarkı sözü yazayım:)
Göründüğü gibi değil
Bedeli ağırdır aşkın
Düşündüğün gibi değil
Acımıyor artık canım
Çok direndim sana güvendim
En başından
Bana herşeyim olur musun dedin
Daha hiç tanımadan

Aşkın açamadığı kapı
Kanatlanıp uçamadığı yer mi var
Kalbimi seve seve sana veririm
Bikere de senin için ölsün yar

Bi fikra da benden.

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış.

Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş. Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmiş;

“Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum”.

Kalkıp, giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş. Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor.

Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;

• Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun?
  • Evet, dün gece saat 3′ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı.

Adam, şaşırmış vaziyette:

- Anlayamadım. O zaman niye herşey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?

- Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantalonunu çıkarmaya çalıştığında, “Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım” dedin

Ben de geldim bi selam çakayım dedim.Hanımın çiftliğini izliyorum şu an :)Herkese tavsiye ederim.Çok güzelmiş...

Pamuk gibi poğaça yapmak isterseniz
1 bardak ılık süt
1 bardak ılık su
6 yemek kaşığı toz şeker
1 bardak sıvı yağ
4 çay kaşığı tuz
1 pakat 42 gr lık maya
7,5 bardak un
deneyin bir daha başka tarif denemek istemeyeceksiniz

Guzel tarif su siralar alisirsam pogaca ,pasta ,kek vs bir daha kurtulamam ellerinden hamur islerinin.Keske zararli olmasalar kilo yonunden ahh ahh...

İki yol var gidebildiğim
Biri sana giden...
Diğeri Ölüme..
Sana giden yolda Trafik kontrolleri var,
Oysa bende Ehliyet Yok !
Diğer yol serbest, ama...
Ona gidecek İstek Yok !

Geri