Hadise Nasıl Zayıfladı Hadisenin uyguladığı diyet

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hadise Nasıl Zayıfladı Hadisenin uyguladığı diyet

Hadise Nasıl Zayıfladı Hadisenin yaptığı diyet Hadise zayıflama diyeti.

Şarkıcı hadise nin bu korona muhabbetinde eve tıkanması ile kendi kendine artık kilo vermem gerekiyor denildiği öğrenildi. İnanılmaz şekilde kilo verdi ve sosyal medya hesaplarına attığı görüntülerden inanılmaz beğeni yağdı kendisine. Biliyorsunuz Oyuncu kaan Yıldırım ile aşk yaşamıştı geçtiğimiz günlerde . Neyse uzatmadan belirtelim toplamda bu korona günlerinde 8-10 kilo kadar vermiş durumda.

Hadisenin en son attığı sosyal medya resimleri

Bakalım beğenecekmisiniz kızlar da bu aşk bu kadına yaramış ve inanılmaz güzelleşmiş sizler ne diyorsunuz.

O ses Türkiye yarışmasın da jüri üyeliği yapan sanatçı Hadise, yarışmanın yeni sezonun da inanılmaz bir şekil de kilo vererek izleyici ile buluşmuştu. Hatta Hülya Avşar bile Hadise nin zayıflaması ile sivrisinek espirisi bile yapmıştı. Hayranlarını bu kadar kilo vererek şoka uğratan Hadise zayıfladığına bin pişman olduğunu açıkladı.
hadise instagram resimleri.jpg
hadisenin zayıf hali 2021.jpg

HADİSENİN UYGULADIĞI DİYET VAR MI NELER UYGULAMIŞ

Kızlar bunu her defasında söylemekten dilimdne tüy bitti ama. Bu kişilerin tüm diyetisyenler emrinde paraları var zamanları imkanları var çol yok çocuk yok. İstiyor zayıflamayı basıyor parayı yapıyor sporu yemeye dikkat edip bol su tüketiyor sonuç yukarıda işte. Yani ona yarayan bir beslenme diyeti bilmiyorum bir yerde de okumadım. Hem ona yarayan bakalım size yarayacak mı .u iş azim işi kızlar deyim sizlere :)

hadisenin son hali resimleri.jpg

Vallahi hiççç kıskançlık yapmayın harika olmuş ben beğendim kıskanmam ne olur çalış seninde olur :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eeee ne demiş büyüklerimiz bir dirhem et bin ayıbı örtermiş:D:D

Yani konuyu güncelledim yeniden sosyal medyada gündeme oturmuş bende inanılmaz beğendim. Tamam bir dirhem et bin ayıbı örter ama fazlası da kötü görünüyor be kardeşim. Bence harika olmuş :D:D darısı tüm dombili kıskançların başına olsun hahaha

Benzer Diğer Konularımız !

Geri