1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Haftanın Beş günü Çok Özel

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Haftanın beş günü şık görünmek için diger kombinler
    Beyaz bir pazartesi

Romantik ,şık salı

Keyifli Çarşamba

Pembeli perşembe

Göz alıcı cuma

Haftanın Beş günü Çok Özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haftanın hangi günü doğduğunuzu biliyomusunuz?

haftanın hangi günü doğduğunuzu biliyomusunuz?

http://www.edebiyatogretmeni.net/hangi_gun_dogdum_ acaba.htm Buyrun hangi gün doğduğunuzu öğrenin
  2. Beş

Beş

Rüyada beş rakamı, kısa süre içinde olacak şeyleri haber verir. Görülen şey beş vakitte gerçekleşir.
  3. özel çok özel nickler

özel çok özel nickler

özel nickler kişiye özel nickler çok ozel kişiye sözler Ya gözlerin aklımda yada adın aklımda ya hayalin karşımda yada sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel.... Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek başka şey,beklemek başka şeydir.Birincisi umut verir,öteki ancak acı verebilir.Sevgi,beklentilerden arınmıştır. Ben sensiz geçen...
  4. Haftanın beş günü çok güzel

Haftanın beş günü çok güzel

Haftanın beş günü bu kıyafetlerle şık görünün Monoton pazartesi Rüküş salı Renkli çarşamba Cıvıl cıvıl perşembe Tek parça ,şık cuma
  5. Çok özel Anneler Günü Sözleri 2012

Çok özel Anneler Günü Sözleri 2012

Anneler Günü Sözleri 2012 Anneler Gününe Özel Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşmakta olan Anneler Günü için hepsi birbirinden güzel, anlamlı özel anneler günü sözleri paylaşıyoruz ve şimdiden bütün annelerin anneler gününü kutluyoruz. Fedakârlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum....

Sayfayı Paylaş