1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Haftanın röportajı Hayal'den

  Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  bir ünlü ile ingilizce röportaj ingilizce röportaj soruları ve cevapları ünlü bir kişiyle öğretmenle örnekleri örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler;

  Bilindiği üzere, bu haftanın röportaj konuğu, sizlerin istekleri doğrultusunda Sevgili Hayal oldu. :)

  Her zaman o soracak değil yaa :D Bu hafta da sizlerin adına ben sordum, oda cevapladı :)

  Acar muhabiriniz RüYaM, iftiharla sunar :D:D


  (Klişe sorulardan başlayım)
  1: Hayal'in gerçek adı nedir? (cevap verme zorunluluğu yok)

  - Söylememde bir sakınca yok. Zira bi çok kişi biliyor gerçek adımı. Neslihan. :)

  2: Ben biliyorum ama bilmeyenler için yaşını gündeme getirelim :) Ne de olsa saklanılacak ya da küçültülecek bir yaşın yok:D Söyle bakalım yaş kaç?

  - 10'lu yaşlara veda ederken çok üzülmüştüm ama artık bu baya geride kaldı. Yaşım 24. :)

  3: Fiziksel olarak kendini anlatır mısın?

  -Doğuştan sarışın fakat sonradan kararan bir hatunum. ( Zira bebeklik ve çocukluk resimlerimde saçlarım sarıdır.) Gözlerim kahverengi, saçlarım sarı. (Çakma sarı ama özüme döndüm napayım.:D) Boyumu kilomu bilmeyen yok sitede. Diyet konularım, denemelerim oldukça fazla olduğum için yazmakta pek bi sakınca görmüyorum. Boyum 1.65 cm kilom ise 76 kg. Aslında 76-80 arası sürekli değişiklik gösteriyor. Kiolarımdan yana dertliyim maalesef. Ama kararlıyım; bir gün lisedeki kiloma (56) döneceğim.(inşallah) Eşim ve arkadaşlarım oldukça seksi bir hatun olduğumu söylerler. Ben de onların yalancısıyım. Seksiyim yani. :D Çok süslü püslü değilimdir ama yeri geldiğinde saç olsun, makyaj olsun her şeyin en güzelini ve bana yakışanını yapabilecek yeteneğe sahibim çok şükür.


  4: Hayal, nasıl biridir? (karakter özellikleri)

  - Hayal ismiyle müstesna biridir. Hayal kurmayı çok severim, gerçekleşmeyeceğini bildiğim hayaller de kurarım bazen. Sırf mutlu olmak adına yaparım bunu. Çünkü bazen hayaller insanı gerçeklerin edemeyeceği kadar çok mutlu eder.

  Bunun dışında oldukça duygusal, handdinden fala sulugözlü, ince ruhlu ve düşünceli bir insanım. Hatta çoğu zaman sevdiğim insanları kendimden fazla düşünür, onlara kendimden fazla değer veririm. Bu huyumun ceremesini çok çektim ama yine de vazgeçemiyorum napayım. Ne demişler "Can çıkar huy çıkmaz!".

  Biraz dikbaşlı, fazlasıyla inatçı ama bi o kadar da yumuşak mizaçlı bir insanım. Damarıma basılmadığı sürece kolay kolay sinirlenmem. Damarıma basıldığında ise gözüm hiçbirşey görmez.

  Şiirler, hikayeler, denemeler yazmayı; kısacası yazmayı çok severim. Her an her konuda yazabilirim. Kendimi konuşarak kolay kolay ifade edemem ama yazarak anlatmak istediğim herşeyi anlatabilecek kadar güçlü bir kaleme sahibim.

  Yaratılanı severim yaratandan ötürü. Kimseye karşı düşmanlık beslemem; eğer ki kimse de bana beslemiyorsa. Yani bana düşmanca tavır takınan birine karşı da kendimi ezdirmem.

  Biraz uzun yazdım umarım sizleri sıkmamışımdır. İşte "Hayal" böyle biridir...


  5: M.M'ye tavsiye üzerine mi üye oldun, yoksa tesadüfen mi görüp üye oldun?

  - Çok beğendiğim bir şarkı sözünü internette ararken -tesadüf eseri yani- buldum MM'yi. İyi ki de bulmuşum. Neredeyse iki sene olacak burayla tanışalı. Zaman zaman problem yaşayıp kopsam da asla tamamen kopamadığım ikinci ailem benim MM.


  6: M.M'ye ilk üye olduğunda en çok dikkatini çeken üye kimdi?

  - Belki nickinden belki de nickinin renginden bilmiyorum ama ilk dikkatimi çeken üye Rüyam'dı. Çoğu şeyi ben ondan öğrendim, az kafasını şişirmedim. İyi ki de çekmiş dikkatimi.


  7: Sihirli bir değneğin olsa, hayatında neyi değiştirmek isterdin?

  - Bu soru için destan yazabilirim doğrusu ama korkmayım yazmayacağım.:D Sihirli bir değneğim olsa çok eskilerden, geçmişimden bir günü değiştirmek isterdim.


  8: Diyelim ki, bir çekiliş sonrası bedava estetik operasyon kazandın. Bu fırsatı ''benim estetiğe ihtiyacım yok'' diye geri çevirirmiydin, yoksa değerlendirirmiydin? (Cevabın evet ise yüzünde yada vücudunda nereyi seçerdin?) Sapıkça mı oldu ne :D:D

  - Değerlendirirdim kesinlikle. Sadece bir ameliyat hakkı olması kötü doğrusu ama madem öyle kendi başına düzelemeyecek bir şeyi yani burnumu yaptırırdım. Yüzümde tek beğenmediğim yer burnum çünkü.:) Bi kaç hakkım daha olsa liposakşın (yazılışını unuttum:D) yaptırırdım ama yokmuş artık bu yağlardan da diyetle, sporla filan kurtulacağız. Başka çare yok.:D  9: Lambadan sihirli bir cin çıktı ve sana bir günlüğüne ünlü biri olma şansını verdi. Kim olmak isterdin ve neden?

  - Adriana Lima olmak isterdim. O kadar güzel bir vücuda ve yüze sahip olmak nasıl bir duygudur diye merak ettiğim için.:D


  10: Hayal, çocukken kendini hayal ettiği yerdemi şimdi?

  - Henüz değil. Önümde biraz daha yol var hayal ettiğim yerde olabilmem için.:)


  11: Neden Hayal nicki?

  - MM'ye Hayal nickiyle kaydolmamıştım aslında ben. Eskisi (Fallen_Angel) hem akılda kalıcı değil, hem telaffuzu zordu. Sonra moderatör olunca Rüyam'a dedim ki "Hadi bana yeni bir nick bulalım." O da "Olur, iyi olur. " dedi. Ben hep kendime Rüyam'ı örnek aldığım için birden aklıma Hayal nicki geldi. Malum ikisinin de ingilizce karşılığı aynı.(Dream) :D Neyse bunu Rüyam'a söyledim. O da beğendi ve o gün bu gündür nickim budur.


  12: Hayatta ki hedeflerin nelerdir?

  - İlk hedefim KPSS'den yeterli puanı alıp atanabilmek. Şu anda öğretmenlik yapıyorum ama dershanede bir kariyer düşünmediğim için bana boş geliyor. Milli eğitimde çalışmaya başladığımda mesleğimin güzelliğinin farkına daha iyi varacağım.

  Ondan sonraki hedefim de bir bebek. Rabbim nasip ederse çok sevdiğim eşimle bir bebeğimizin olmasını ve anne olmayı çok istiyorum.

  Bir de kendimize ait bir evimiz ve bir otomobilimiz olursa değmeyin keydime. Bir insan daha ne isteyebilir ki...


  13: Kendine ait bir işyeri açacak olsan, ne üzerine olurdu işyerin?

  - Sanırım bir kuaför ya da bir internet kafe olurdu.(Kerhane de var tabi ama oranın işletmeciliğini Rüyam ve Pasim yapacaklar. Ben sadece öğretmen olarak görev yapacağım. hahaha )

  Kuaför kendim için, kafe de eşim için olurdu. :)


  14: M.M'de seni çok üzen bir olay var mı, varsa nedir?

  - Beni en çok üzen olay Rüyam'ın hasta olduğunu öğrenmemdi ama bu olay hayırlı bir olaya da vesile olduğu için o an üzüldüğüme değdi diyebilirim.  15: M.M'de seni çok mutlu eden olay var mı, varsa nedir?


  - Çok fazla olay var hangi birini yazayım ki. MM' de olduğum sürece her zaman mutluyum ben.


  (Klişe sorulara geri dönelim:D)


  16: Ne tarz giyinirsin?

  - Ortamına göre her tarz giyinebilirim, çok fazla klişelerim yoktur. Günlük hayatta ise genelde spor giyinmeyi tercih ederim. Rahatlık açısından...

  17: Karekter olarak hangi huyunu sevmez ve değiştirmek istersin?

  - Çok inatçıyım; bu huyumu değiştirmek isterdim. Bu aslında bazen olumlu sonuçlar doğuruyor ama çoğu zaman beni zora sokuyor.  18: M.M Yönetimi hakkındaki düşüncelerini alalım :)


  Sadmin:Ara ara atışsak da o bizim biricik halamızdır. Bilgili, görgülü, çalışkan bir beyefendi abimizdir. İyi ki var ve iyi ki açmış MM'yi.

  Sadmincan bizi diskoya götür. :D:parti:

  PaSikA:Herkesin yardımına koşan, herkesle ilgilenen, sitemizin iyilik meleği. İlerde patroniçelerimden biri olabilir. O nedenle şimdi kendisine hürmetlerimi sunuyorum. :D

  RüYaM:Kardeşim, ruh ikizim, diğer yarım... Ruh ikizliğinin yanında biz doğumda ailelerimizle karıştık mı, yoksa beni çingeleneler kaçırdı da şimdiki aileme parayla sattılar mı bilemiyorum ama aramızda gönül bağından da fazlası var onunla sanki. Çoğu zaman aynı şeyleri düşünüp aynı şeyleri yaparak ikimiz de şoka giriyoruz.

  Çok çok çok seviyorum onu, buraya milyon tane çok yazsam da yetmez... iyi ki var benim ahretliğim, canım kardeşim...:dilektut:

  MaWi:Siteye ilk geldiğimden beri ciddiyetiyle dikkatimi çeken Sadmin'in biricik eşi. Şu an 2 oğluşundan sonra yine çiçeği burnunda bir anne adayı.:) Rabbim yavrularını ona, onu da yavrularına bağışlasın. :nazar:

  19: Fobilerin ve hobilerin nelerdir?

  - En büyük fobim karanlık. Karanlıkta normalde olmayan şeyler bile fobiye dönüşüyor. Karanlıkta aynaya bakamam mesela. Yalnız kalamam. Bi sürü bi sürü şey yani. :)

  Bir de böcekler. Korkmak değil de tiksiniyorum böcekleriden. Bi tek karıncalarla , uğur böceklerini seviyorum. :)  Hobilerime gelecek olursak; en büyük hobim hayvanlar. Özelleştirirsek kediler... Yani seçme şansı verseler "İnsan mı kedi mi olmak isterdin?" diye, kedi olmayı tercih ederdim. :D Tabi ki ev kedisi olmayı. Ekmek elden su gölden, dert yok, tasa yok.:D Ohhh...

  Bir diğer hobim bilgisayar ve internetle ilgili her şey...

  Kitap okumak, müzik dinlemek, uyumak, dans etmek gibi klasik hobilerimi de yazıp konuyu kapatayım diyorum. :D


  20: Geçmişten bir güne dönmek istesen, hangi güne neden dönerdin?

  - Yukarılarda bir yerlerde sihirli değnek sorusunda verdiğim cevabın aynısını veriyorum. Çok eskilerden bir güne dönmeyi ve o günü tamamen değiştirmeyi isterdim.


  Son olarak, M.M yönetimine ve üyelerine kısacası M.M halkına ne demek istersin, seslen bakalım bize :)

  - Sizler benim ailemden sonra en sevdiğim, ikinci ailemsiniz. Her zaman sizlere layık ve yeterli olmak için çabalıyorum. İyi ki burdayım, iyi ki burdasınız. Hepinizi çok seviyorum...  Bu güzel röportaj ve orjinal, özgün soruları için biricik kardeşim Rüyam'a teşekkür ediyorum. Çok çok keyifliydi benim için.


  M.M adına; seni seviyoruz Hayal... :)


   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  harika bir röportaj olmuş rüyam ellerine sağlık... hayalim senide tebrik ederim.. gerçekten cevapların çok içten ve eğlenceliydi...

  zevkle okudum... :kiss:

   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Hürmetler patroniçeden sana hayalcim :D:D Gerçekten çok güzel bir röportaj olmuş sorular için Rüyama içten cevaplar için Hayal' teşekkürler :)
  Ellerinize sağlık kızlar
   
 4. zuzumm_

  zuzumm_ Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.535
  Beğenilen Mesajlar:
  196
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  nerDe oLduğumu bende biLmiyoRm
  neslihan hakkında baya bilgi edindik :)
   
 5. *Gizemli Kıs*

  *Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Nisan 2010
  Mesajlar:
  3.742
  Beğenilen Mesajlar:
  260
  Ödül Puanları:
  0
  Süper bir röportajdı rüyam tebrik ederim :)
  Hayalim senin gerçek adını sonunda ögrendim hahaha çok güzel cevaplar vermişin canım ve ayriyetten gülmeyin sakın sadminle mavi adminin evli oldugunu yeni ögrendim :utan: :)
   
 6. suCre

  suCre Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  17 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  2.068
  Beğenilen Mesajlar:
  133
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Niye bizemi geleceksiniz:)
  Çok güzel bir röportaj olmuş Rüyam Hayal çok tşklerr...Seni tanımak güzeldi hayalcimm zevkle okudum...
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru  Seni yaradana kurban olayım ben emi :kiss:

  Her akşam belki saatlerce siyasetten, aşka, geçmişten geleceğe her türlü konuda konuşuruz seninle. Ama siteye ilk üye olduğunda dikkatini ilk çeken kişinin ben olduğumu konuşmamıştık :D:D Hmmmm demek ki daha çok konuşacak şey varmış :D:D

  Hastalığım konusunda; evet bende sana katılıyor ve ''her şerde bir hayır varmış'' diyerek, karanlık geçen aylar bana - senin dostluğunu bir ışık olarak gönderdi :) Işığımız hiç sönmesin kardeşlik:kiss:


  Site de ''kendime RüYaM'ı örnek alıyorum'' diyen grubu, bana onurla karışık bir mahçubiyet verirdi ki, bunu senden duymak mahçubiyetimi ikiye katladı ve onure etti beni :) Ayy utandımmm :sobe:Sizler tarafından beğenilmek ve örnek alınmak bana gurur ve mahçupluk veriyor arkadaşlarım:) Çok sağolun:)


  Evet, bir çok kez aynı şeyi düşünüyor ve aynı anda benzer cümleler ve hatta aynı cümleleri kuruyoruz. Biz sanırsam cidden de ikiz olabiliriz :D:D


  Böylesine güzel ve içten cevaplar için sana çok çok tşk ediyor ve bisürü öpüyorum Kardeşlik:kiss:

  Sol yanımda ki yerin kocaman Hayal'im :)
   
 8. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Canımsın, bitanemsin, kardeşim. Sol yanım sol yanına kurban olsun....
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Konuyu arşive eklemeyi unutmuşum iyi mi :D:D Hemen bir arşivliyelim yılın röportajını :A
   
 10. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Güzel ve keyifli bir röportaj olmuş ikinizinde yüreğine sağlık.Bu arada Allahtan beni ciddi tanıyorsunuz sitede eğer gerçek hayatta tanısanız sanırım ciddiyetten ne kadar uzak deli dolu uçuk kaçık bişey olduğumu anlardınız :puha:Hayatım boyunca reelde öyle ciddi tavırlar sergileyemedim eğer burada birazda olsa sergileyebiliyorsam ne mutlu bana:D
  Bu arada güzel dileklerin için teşekkür ederim Hayalcim Rabbim sana ve tüm isteyenlerede en kısa zamanda bebişler nasip etsin hayırlısıyla:tik:
   
 11. aysegül87

  aysegül87 Hamiş Melek

  Kayıt:
  14 Ekim 2010
  Mesajlar:
  1.018
  Beğenilen Mesajlar:
  64
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Almanya-Köln
  artik seni dahada iyi taniyoruz
   
 12. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  canlarımm ya :kiss: iyiki varsınız ikinizde ayrıca bu mekanda... rüyamm canımm ellerine sağlıkkk harika olmuşş hayalimm sana çook çook teş ederimm zevkle okudum ellerinize sağlık...
   
 13. y.caymazer

  y.caymazer Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2010
  Mesajlar:
  92
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  elineize sağlık kızlar .harika bi röpörtaj olmuş bi solukta okudum valla.bu kadar içten cevaplarolabilir:)tebrikler..diğer üyelerlede olması ümidiyle:)
   
 14. ßeLeN

  ßeLeN Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  5.866
  Beğenilen Mesajlar:
  1.304
  Ödül Puanları:
  113
  Hayalimi gönülden tanıyordum zaten beni verdiği cvplarla hiç şaşartmadı Fakat o geçmişteki günü hiç yaşamamış farzet .. yaşanması gerekiyormuş ve yaşanmış sen aklına bile getirme olmadı gibi farzet sıkma o tatlı canını ..

  Bu arada en güzel yanı Hayalimin;

  Gerektiği yerde gerektiği gibi davranabilmesi..
   
 15. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  zevkle okudum artık hepinizi yavaş yavaş tanıyorum bu sayede iyiki bu röportaj bölümü acılmış hayalim hayal ettigin herşey gönlünce olsun canım
   
Haftanın röportajı Hayal'den konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Haftanın Konugu Röportaj Arşivi

  Haftanın Konugu Röportaj Arşivi

  Kızlar geçtiğimiz günlerle adminlerle konuştum ve onların da onayıyla her hafta bir meleğimizi tanımmak amaçlı (tabiki kirli çamaşırlarınıda ortaya dökmekte var )röportaj yapmaya karar verdik.... pasika adminimle uzun uzuuunn düşükten sonra ilk haftanın konuğu belli oldu :D Tavuk kavurma ile güzel bir soru cevap röportajı yaptık.... sevgil tavuk_kavurma; öncelikle sitemizi nasıl...
 2. 3.Haftanın Röportaj Konuğu Kim Olsun?

  3.Haftanın Röportaj Konuğu Kim Olsun?

  Kızlar ilk hafta Tavuk_kavurma ile röportaj yapıldı ikinci hafta sizlerin isteği ile Sadmin ile röportaj yaptık ve şimdi 3.hatfa konuğunu yine sizin seçmenizi istiyoruz... Evet kızlar 3.hafta röportaj konuğumuz sizce kim olsun :tik:
 3. Üçüncü Haftanın Konuğu *MaWi Röportajı

  Üçüncü Haftanın Konuğu *MaWi Röportajı

  haftanın konuğuna sorular haftanın konuğu soruları 1- Nickiniz belli "*Mawi" peki gerçek isminiz nedir ?. Prosedür gereği sadece nickimi kullanıyorum.:) 2- Sitedeki mesajlarınızdan birinde eşinizle aynı yaşta olduğunuzu söylemiştiniz?Kaç diye sormuyorum ama acaba doğru mu hatırlıyoruz ?. Her yaşın kendine göre bir güzelliği vardır eşimin gerçek yaşı 37 dir Kimlikte farklıdır bende...
 4. 5. Haftanın röportaj konuğu kim olsun ?

  5. Haftanın röportaj konuğu kim olsun ?

  Bu hafta fırsat bulunup röportaj yapılır mı bilmiyorum ama biz seçelim de olmadı haftaya yaparız.Hadi bakalım hanımlar kim olsun istersiniz ?
 5. 9. Haftanın röportaj konuğu kim olsun ?

  9. Haftanın röportaj konuğu kim olsun ?

  Evettt melekler kimi yakından tanımak istiyorsunuz...Bu haftanın şanslı röportaj konuğu kim olsun? Cevaplarınızı bekliyoruz...

Sayfayı Paylaş