Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok ağladım ben bu aşktan Çok yalvardım Allaha
    Duymadı sesimi ne yaradan ne sevgili
    Kahrettim kendimi yıllarca

Gülmedi hiç yüzüm
    Teslim oldu özüm
    Gecem ve gündüzüm
    Kabus oldu bu aşktan

Yaralı bir aşkın öyküsü
    Yarası derin büyük sancısı
    Soranı yokimiş derdi başından aşkın
    Böyle bir aşkın öyküsü

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Yalancı Aşkların Ol

Hakan Altun - Yalancı Aşkların Ol

Olumlu yada olumsuz bir şey de Bu sessizlik sona ersin Kalbin ya beni hemen terk etsin Ya da eskisi gibi sevsin Aşk yakıp yıkmalı ortalığı Tozu dumana katıp savurmalı Ortasına tahammülüm yok Kalp seviyorken tutuşmalı Gideceksen şayet yolu biliyorsun Git yalancı aşkların ol Ben gibi bir sevgili daha bulursan Öp te başının üstüne koy
  2. Hakan Altun - Küstüm Aşklara

Hakan Altun - Küstüm Aşklara

yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok yarınlarım var ümitlerim yok temiz gönlümde aşka yer yok her aşkta bir yara yetti canıma ne gerek var aşk için ağlamaya yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok...
  3. Hakan Altun - Bir Telefon

Hakan Altun - Bir Telefon

Telefonun başında çaresiz bekliyorum Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum Yüreğim diyor ki boşuna bekleme Aramaz gururundan seni çok sevse de Herşeye sahip olabilirsin ama Aşkımız servettir bilmelisin Hala beni seviyorsun Bunu sende biliyorsun Niye beni aramıyorsun Ben seni bir anlık degil Bir ömür boyu ararım Gururum umrumda degil
  4. Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Hakan Altun - Aşkıma Son Şarkım

Son gecemde, son gözyaşım. Hem ağladım hemde yazdım. Dertlerimle yalnız kaldım. İçimi döktüm kalemi kırdım.. Önümde kağıdım elimde sazım Sana olan aşkımdandır bu son şarkım.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Gönlü yananların şarkısı dersin.. Yar bu şarkım tek senin için Sende kalsın belki dinlersin Bir soran olursa eğer Hasret çekenlerin...
  5. Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Oy meseler meseler Su doludur siseler Acaba allahtanmidir güzel olur ayse'ler Askim askim masalim sarilip koklasalim Sariyerde olmazsa bebekte bulusalim Askim askim masalim el ele dolasalim Yeniköyde olmazsa beykozda bulusalim Ayseler hatun olur sözünle bütün olur Ayselere vurulan yanarda tütün olur Askim askim masalim sarilip koklasalim Trabzonda olmazsa Rizede bulusalim Askim askim...

Sayfayı Paylaş