Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın aşkının romantik hikayesi

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın aşkının romantik hikayesi
Hakan Hatipoğlu, Gizem Akın, Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti, aşk hikayeleri, nasıl evlendiler, resimleri, fotoğrafları hakkında detaylı bilgiler

Varmısın Yokmusun yarışması ile tanıdığımız Survivor yarışması ile ekranlarda görmeye alıştığımız Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çiftinin romantik aşk hikayesi ve resimleri sizlerle melekler

“Var mısın Yok musun” yarışmasında tanıştılar, “Survivor” adasında evlenmeye karar verdiler. Nikah defterine imzalar ise geçen ay atıldı. Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti şu sıralar Bodrum’da balayında... Ama düğün öncesi Olala Magazine dergisiyle buluştular ve kameralar önünde filizlenen bu romantik aşkın hikayesini anlattılar.
gizem-hakan4.JPG-2f7.jpg

“Var mısın Yok musun”da altı ay boyunca yan yanaydılar. Bu süreçte aralarında sağlam bir dostluk kuruldu. Ayrılık zamanı gelip çattığında ise durumda bir gariplik olduğunu fark ettiler. Olması gerekenden çok daha üzgündüler. Bu üzüntünün tek nedeni yarışmanın bitmesi olamazdı.
O günleri hatırlayıp da “Bu kadar üzülmem normal değildi, sebebi Gizem’in yanından ayrılacak olmammış, o an anladım” derken Hakan’ın hâlâ gözleri parlıyor.
Çift, ilişkilerinin başlamasından kısa süre sonra gelen “Survivor” teklifine de birlikte yine macera dolu bir yola çıkacakları için “evet” demiş. Hakan’ın kameraların çekmediği bir anda tamamen spontane gelişen “evlenme teklifi”yle de hayatlarını birleştirmeye karar vermişler.

gizem-hakan.JPG-2c4.jpg

GENÇLER BİZİ ÖRNEK ALIYOR

Sosyal paylaşım sitelerinde binlerce fanı bulunan Hatipoğlu ve Akın, bu ilgiden çok memnun. “Genç kesim bizi kendine örnek alıyor, Gizem’in tarzını ve benim yaptıklarımı çok yakından takip ediyorlar. Bu da ister istemez omuzlarımıza bir sorumluluk yüklüyor. Bunun için, attığımız her adıma, yaptıklarımıza dikkat ediyoruz” diyor Hatipoğlu...

Birlikte yapmaktan en çok zevk aldıkları şeyse tatil... Akın, ortak zevkleri sorulunca şu yanıtı veriyor: “ıkimiz de tatil yapmaya bayılıyoruz, çünkü yaz mevsimini seviyoruz. Ayrıca bizi yakından takip edenler bilirler, fotoğraf çekmekten vazgeçemeyiz. Hakan’la bu konuda çok iyi anlaşıyoruz. Genelde erkekler pek sevmez ama ben bu konuda şanslıyım. Asansörde sekizinci kata çıkana kadar sekiz kare fotoğraf çekiyoruz, diyebilirim. Çocuklarımıza göstereceğimiz zengin bir arşivimiz var.”

gizem-hakan1.JPG-327.jpg

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA VİDEO ÇEKTİLER

Gizem ve Hakan ile vakit geçirdiğinizde susup oturma gibi bir şansınız yok. Enerjileri ve verdikleri elektrik o kadar fazla ki insanın içi açılıyor. Bu güzel çiftin çocukları ne kadar şanslı olacak diye düşünürken konu tam da oraya geliyor:

“Çocuğumuz için bir video bile çektik Panama’da. Ona videoda ben babanım, bu da annen diye özel bir şeyler anlattık. Annesi ve babasının oradayken nasıl olduğunu görsün, o havayı o da bilsin istedik.”

gizem-hakan2.JPG-2cf.jpg

TELEVİZYONDAN KOPAMIYORLAR

Yarışmadan önce Gizem’e “Ne olursa olsun son ikiye senin kutunla gideceğim” demiştim ve büyük ödül de onun kutusundaydı. Bu bile bizim hikayemizde bir işaretti benim için” diyor Hakan Hatipoğlu. Katıldığı yarışmalardan sonra ekrandan kopmayan ve televizyonda kariyer yapmayı seçen Hatipoğlu, şimdilerde “Behzat Ç.” dizisinde oynuyor ve bir spor programı sunuyor. Bilgi Üniversitesi’nden bu yıl mezun olan Akın da aynı şekilde içine sinecek bir proje olduğunda şansını televizyonda denemek niyetinde...

gizem-hakan3.JPG-1f1.jpg

gizem-hakan5.JPG-215.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri