1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.091
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Barmen Minik

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Miniksin ufacıksın sen tatlı bir kaçıksın Ufak tefek yalanlarınla gönlü açıksın Elleri boş dursa ağzı boş durmaz
    Maşallah hali vakti pek yerinde
    Kafayı bunlarla boş yere yormaz
    Bir sürü güzel gacı var elinde

Barda durur barmen minik şişe elinde
    Biz çalarız o durmaz hep oynar yerinde

Bardakları aldı dizdi sıraya
    Kafayı taktı paçoz bir kıza
    Lewis Fahrenights Swatch saat derken
    Servetini indirdi yarıya
    Ayranı yok içmeye
    Rent a carla gider
    Ya ulan ye canın sağolsun
    Bir dahamı geleceksin dünyaya

Bu aralar biraz perhiz yapıyor
    Sözüm ona iddiaya girmiş
    Anneanenin bıyıkları olsaydı
    Deden ne iş yapardı Allah bilir
    Dengeli çocuktur kendini bilir
    Sakın ha serseri zannetmeyin
    Müşteriler tarafından çok sevilir
    Boş verin fazla üstüne gitmeyin

Hakan Peker - Barmen Minik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Dağ Gibiyim

Hakan Peker - Dağ Gibiyim

Gelde sustur Yüreğimin çığlıklarını Akıl başta değil artık Özledim dudaklarını Belki bir gün diye diye Geçmiyor ömür Dönmüyorsun Ya sev beni yada gel öldür Sevdiğim Bende geçmiyor bitmiyor bu sevda Çocuk gibi ağlatıyor en sonunda Dağ gibiyim bakma eğildiğime Sorma yar sensizlik başka Ferman ver ölürüm istersen Boynum kıldan incedir aşka
  2. Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Bu geçimsiz akşamlara Bu anlamsız vedalara Bu sebepsiz ayrılığa Alışmadan gel ne olur Olur olmaz sevdalara Karışmadan gel ne olur Hani arada bir soracaktın Hani sabaha kadar kalacaktın Çok özlüyorum gel ne olur Kollarıma saracaktım Çok istiyorum dön ne olur Cumartesi olmazsa Pazar gelirim Deyip de kandırıp oyalama beni Ellere dillere kanarsın bilirim Başka zamanlara bırakma beni
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş