1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Gitsen Üzülmem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne olur anla bir bildiğim vardır Hep ben dinledim uzun zamandır
    İstersen gel yine beni kandır
    Hep ben inandım uzun zamandır
    Ölüyor aşk ölüyor adım adım
    tükenmişim ne zor anladım

Gitsen üzülmem kalsan sevinmem
    Delirdimi gönül bilmem

Unutsan olmaz yürek dayanmaz İyice şaşırmışım ben

Hakan Peker - Gitsen Üzülmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Dağ Gibiyim

Hakan Peker - Dağ Gibiyim

Gelde sustur Yüreğimin çığlıklarını Akıl başta değil artık Özledim dudaklarını Belki bir gün diye diye Geçmiyor ömür Dönmüyorsun Ya sev beni yada gel öldür Sevdiğim Bende geçmiyor bitmiyor bu sevda Çocuk gibi ağlatıyor en sonunda Dağ gibiyim bakma eğildiğime Sorma yar sensizlik başka Ferman ver ölürüm istersen Boynum kıldan incedir aşka
  2. Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Bu geçimsiz akşamlara Bu anlamsız vedalara Bu sebepsiz ayrılığa Alışmadan gel ne olur Olur olmaz sevdalara Karışmadan gel ne olur Hani arada bir soracaktın Hani sabaha kadar kalacaktın Çok özlüyorum gel ne olur Kollarıma saracaktım Çok istiyorum dön ne olur Cumartesi olmazsa Pazar gelirim Deyip de kandırıp oyalama beni Ellere dillere kanarsın bilirim Başka zamanlara bırakma beni
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş