1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Unutmadım Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yok artık bir daha sevmek Yok artık bir daha geri dönmek Sensizlik bin defa ölmek
    Yok artık bir daha geri dönmek
    Vazgeçmek kolay değil
    Anılar silinmiyor
    Ayrılık zor zaman hesabı bilinmiyor
    Unutulmak kimin sözü
    Kimseye yakışmıyor
    Zor geliyor yokluğun
    Bırakıp gidilmiyor
    Unutmadım seni
    Unutamadım
    İçimdeki bu aşkı yok edemedim
    Sen ve ben
    Birtanem ve ben
    Ayrıldığımıza inanamadım
    Unutmadım seni
    Unutamadım
    İçimdeki bu aşkı yok edemedim
    Sen ve ben
    Birtanem neden
    Ayrıldığımıza inanamadım

söz-müzik:HAKAN PEKER __________________

Hakan Peker - Unutmadım Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Seni Unutmalı

Hakan Peker - Seni Unutmalı

Bir seyyah olsam şu alemde Bir türkü yaksam gözlerine Ne yapsam boş yere özlemle yaşanmaz Çok yıl oldu dönmedin sana umut bağlanmaz Seni unutmalı seni Seni unutmalı seni Bilmem nasıl yapmalı unutmalı seni Bak anılarım yokluyor beni Duy hissetanla yorgun kalbimi Ne yapsam boş yere özlemle yaşanmaz Çok yıl oldu dönmedin sana umut bağlanmaz Seni unutmalı seni Seni unutmalı seni Bilmem nasıl...
  2. Hakan Peker - Seni Özlüyorum

Hakan Peker - Seni Özlüyorum

Olmadı yine denedim senin yerin dolmadı Aşık oldum dedim ama sen gibi bakmadı Oda beni anlamıyor sever miyim gidermiyim Kaçıncı kez olmuyor kimse seni gibi sevmiyor Yok böyle olmadı olmadı olamaz Söyle canım insan hiçmi hata yapamaz Dönsen kollarıma kimse beni tutamaz Seni özlüyorum
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş