1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Yağma Yok

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevişmiştik biz seninle Tenhada bahçelerde Şarkılar söylerdik biz bize
    Sahil yolunda sarhoştuk (başıboştuk)
    Sarıldım ellerine
    Hissettirmeden sana gizlice

Farklıydık ikimizde haklıydık
    Nedendir bilinmez biz ayrıldık

Yağma yok senden bana fayd yok
    Yağma yok aşkım sana çok

Hakan Peker - Yağma Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Sen Yok Desen De

Hakan Peker - Sen Yok Desen De

yok asla sensiz kalamam Gelir aklıma yangın gözlerin İçimde kopan deli fırtınalar Sürükler beni sana her anımda Yok asla sensiz yapamam Sızlar kalbim durur acılarla Gözümde başla deli yağmurlar Durmak bilmez sen yoksan yanımda Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem
  2. Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Ben sana ne yaptım Sevmedim seni Neden olmadı niye vazgeçtin Hala anlamadım Ben sana ne yaptım Ağlattım mı seni Beni öylece bırakıp gitmeni Hala unutamadım Dönmeni beklerken Yeter yalnız kaldığım Seni düşünürsem, seni istersem Kendime engel olacağım Seni artık arayıp sormayacağım Bir daha bu konuyu açmayacağım Ben hatab yapmışım, bu işin sonu yok Seni düşünüp acı çekmeyeceğim Gecelerimi...
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş