Hakan Yıldırım 2010 Kreasyonu

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Hakan Yıldırım 2010 Kreasyonu
hakan yıldırım elbiseleri hakan yıldırım hakkında kıyafetleri 2010 elbise
Hakan Yıldırım koleksiyonu şimdiye kadar gördüğümüz koelksiyonlardan biraz farklı. Çünkü siyah ağırlıklı değil hatta içinde hiç siyah kıyafet yok. Tamamen renkli kıyafetler üzerinde çalışılmış harika tasarımlar var. Belki günlük hayatta giyilmeyen kıyafatler ama gerçekten göz alıcı ve ustalıkla tasarlandıklarını bakınca hemen anlayacaksınız meleklerim.

Hakan Yıldırım 2010 koleksiyonunu sizlere sunuyorum. Bakalım görüşleriniz ne olacak :tik:

17-5282.jpg

11-3838.jpg

4-8555.jpg

3-1402.jpg

13-8688.jpg

Elbiselerin hepsi birbirnden güzel ve hos, paylasim icin tskler.

suna dikkat cekmek isterim: koleksyon hazirlayan Modacilar cikardiklari Mankenlere dikkat etsinler asagidaki resimdeki gibi bir deri bir kemik kalmis kizlari kullandikca Halkdaki tüm genclere yanlis örnek olunuyor bu yüzden Bulemi ve Anorexia gibi hastaliklar artiyor.

11-3838.jpg

Öncelikle yorumun için teşekkürler.
Canım doğru haklısın. Ama ben de aynı bu manken gibi zayıfım. Yediklerime dikkat ediyorum ama her türlü besinimi de alıyorum ama ben de hiçbir zaman böyle hastalıklar çıkmadı. Önemli olan dengesini kurman. Yani çok afedersiniz kusma gibi şeyler yapıyorlar zorla. Bu tür şeyler olmadıkça hiçbişey olmaz yani.
Önemli olan gençlerin takıntı haline getirmemeleri.

Öncelikle yorumun için teşekkürler.
Canım doğru haklısın. Ama ben de aynı bu manken gibi zayıfım. Yediklerime dikkat ediyorum ama her türlü besinimi de alıyorum ama ben de hiçbir zaman böyle hastalıklar çıkmadı. Önemli olan dengesini kurman. Yani çok afedersiniz kusma gibi şeyler yapıyorlar zorla. Bu tür şeyler olmadıkça hiçbişey olmaz yani.
Önemli olan gençlerin takıntı haline getirmemeleri.

Tabiki canım sağlıklı şekilde böyle olmak iyidir, etrafımda bu hadle olan ama senin gibi sağlıklı beslenenler var ama malesef ki bunu çalıştığım hastaneye yatırılan genclerde görüyorum duvarlarına incecik Manken resimleri asıp o hale gelmek içim dediğin gibi kusmaya çalışıyorlar malesef.

Gerçekten kötü ve zor bir hastalık. Allah şifa versin. Psikolojik bir hastalık ve geçirilmesi de zaman alıyor gerçekten. O yüzden ailelerin çocuklarına biraz dikkat etmeleri gerekiyor ki çünkü bu tür özenmeler birden başlamıyor. Etkisini yavaş yavaş belli ediyor. Ailenin en başından anlayıp bu saçmalığa son vermesi gerekiyor.

Geri