1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hakkın gülleri

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Tazedir solmaz Hakkın gülleri Mestane gezer sade kulları Gayet incedir Hakkın yolları
    Bir anda sabah olmaz ebeda
    Gözüme uyku girmez ebeda
    Gönlüm teselli bulmaz ebeda
    Ya Rab errrahim eylüp biçerim
    Yoluna verecek canım var benim
    Ya Rab sen varken kime gideyim
    Bir anda sabah olmaz ebeda
    Gözüme uyku girmez ebeda
    Gönlüm teselli bulmaz ebeda

Hakkın gülleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Gülse Birsel'in Günümüz gençligi ve emolar hakkındaki yazısı

Gülse Birsel'in Günümüz gençligi ve emolar hakkındaki yazısı

gülse birsel yahudi mi gülse birsel emo yazıları emo yazısı emolar Gülse Birsel'i çok severim.Espirilerini ve yaptığı çalışmalarını her zaman beğenmişimdir Sizlere Gülse Birsel'in son yıllarda iyice çğalan ve geniş bir kitleye kadar ulaşan gençlik akımlarından biri olan emocularla ilgili yazmış olduğu bir yazıyı aktarmak istiyorum.Gülse bana göre yine kalemini konuşturmuş ve toplumun...
  3. Ali Gül hakkında bilgiler

Ali Gül hakkında bilgiler

ali gül hakkında bilgiler, haberler, kimdir, seslendir, dublaj, sesi, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, resimleri, biyografi Ali Gül, tiyatro mezunu ve seslendirme dublaj sanatçısıdır Melek2lerim. Şimdi gelin Ali Gül hakkında bilgiler edinelim. Ali Gül, (d. 1958, Adana), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. Sanat hayatına, Adana'da amatör tiyatro topluluklarında...
  4. Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni ve anlamı hakkında

Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni ve anlamı hakkında

Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni Atasözünün Anlamı Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni bu söz oldum olası çok hoşuma gitmiştir ve anlamıda oldukça anlamlıdır bence :) Sevgili Melek'ler, Minnetle Gül Koklama, Dikeni Sancar Seni atasözünün anlamını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Açıklaması: Bir işi rica edildiği için istemeden yapan...

Sayfayı Paylaş