Haklıyım Beddua ediyorum

Vallahi ben sevgilime beddua ettim

Vallahi ben sevgilime beddua ettim. Bir yıllık ilişkimizin ardından benı hayatımda baskası var dıyerek terk ettı ben yıne tek kotu soz etmedım sonra yenı sevgılısıne bana mesaj attırdı ben sevgılısıyım rahatsız etme ve benzerı gruruma cok dokundu. onun cebınde bırmılyonu yokken yanında yıne ben vardım ama ınsanoglu ıste haksızmıyım ?

basima o kadar sey geldiki ..ama allahtan korkuyorum..
beddua etmekten her zaman kacinirim..tek dedigim rabbim islah eylesin , nasil biliyorsa öyle yapsin ve kim bana ne düsünüyorsa ona 10 katini versin derim....ama bu siralarda canim cok yandigindan caresizlikten esim icin kapimda köpek gibi pisman olsun lafini cok kullaniyorum..insallah günaha girmiyorumdur..rabbim affeylesin ve gercektende kalbimdekini bana görmeyi nasip etsin....

bende biri tanıştırdı sevmedim aşık olmadım ama alışmıştım zaman geçtikçede sevdiğimi farkettim bana çok güzel davranıyordu nişan yapalım diye ısrarları sonucu nişan yaptık ısrarları ile neredeyse düüğün yapacaktık ama nişandan sonra bana kendimi önemsiz, değersiz hissetirmeye başladı..oysaki ben onun için bütün sevdiğim kişiler arka plana atıp onu hayatımın en merkezine yerleştirmiştim..tutumu davranışları ailesinin tutumu...onun görmem gereken herşeyini görmezden gelip hep iyi düşünmüştüm onunla ilgili hayaller kurmaya başlamıştım artık hayatım resmen o olmaya başlamıştı ama bana sanki onun erkek arkadaşıymışım gibi hissettirmeye başladı mutsuz olduğumu söyledim bitirmek istedim 10 gün öncesind düğün tarihi diye sıkıştıran kişi hemen bitiriverdi acı tarafı emanetlerini almaya gelmedi ben gönderdiğimde getirmeseydiniz sizde kalsaydı diyebildiler onurum, gururum en önemlisi onu vermiş olduğum kalbim paramparça oldu...şimdi ona dair duam kimseyle değil benim için benim yaşadığım acının aynısını yaşamasını istiyorum...ailemi ve beni küçük görenlerinkarşısında bizleri YARADANIMIN yüceltmesinidir..arasın ve bulamasın bereket yağmurları hayatındakileri götürsün...ALLAH büyük..dayanamıyorum bedduam değil duam..uçuk hayatında bir zelzele yaşaması lazım ne oluyorum demesi lazım verenin alacağını bilip görmesi lazım göstermesi gerekenin göstermesi için dualarım...(AMİN)

bende biri tanıştırdı sevmedim aşık olmadım ama alışmıştım zaman geçtikçede sevdiğimi farkettim bana çok güzel davranıyordu nişan yapalım diye ısrarları sonucu nişan yaptık ısrarları ile neredeyse düüğün yapacaktık ama nişandan sonra bana kendimi önemsiz, değersiz hissetirmeye başladı..oysaki ben onun için bütün sevdiğim kişiler arka plana atıp onu hayatımın en merkezine yerleştirmiştim..tutumu davranışları ailesinin tutumu...onun görmem gereken herşeyini görmezden gelip hep iyi düşünmüştüm onunla ilgili hayaller kurmaya başlamıştım artık hayatım resmen o olmaya başlamıştı ama bana sanki onun erkek arkadaşıymışım gibi hissettirmeye başladı mutsuz olduğumu söyledim bitirmek istedim 10 gün öncesind düğün tarihi diye sıkıştıran kişi hemen bitiriverdi acı tarafı emanetlerini almaya gelmedi ben gönderdiğimde getirmeseydiniz sizde kalsaydı diyebildiler onurum, gururum en önemlisi onu vermiş olduğum kalbim paramparça oldu...şimdi ona dair duam kimseyle değil benim için benim yaşadığım acının aynısını yaşamasını istiyorum...ailemi ve beni küçük görenlerinkarşısında bizleri YARADANIMIN yüceltmesinidir..arasın ve bulamasın bereket yağmurları hayatındakileri götürsün...ALLAH büyük..dayanamıyorum bedduam değil duam..uçuk hayatında bir zelzele yaşaması lazım ne oluyorum demesi lazım verenin alacağını bilip görmesi lazım göstermesi gerekenin göstermesi için dualarım...(AMİN)
canım HER ŞEYİN EN HAYIRLISINI RABBİM BİLİR SİZ BİRBİRİNİZ İÇİN HAYIRLI DEĞİLMİŞSİNİZ BENCE HİÇ KENDİNİ ÜZME ÇÜNKÜ ZAMAN GEÇİCEK VE ÜZÜLDÜĞÜNE YIPRANDIĞINA PİŞMAN OLUCAKSIN.BEDDUAYI NE YER NE GÖK KABUL EDER BEDDUA EDEN AĞIZIN GELİR KENDİSİNİ BULUR SENİN TEK EDECEĞİN DUA RABBİME HAVELE ETTİM SENİ DE YETER

Bugün 2 hocaya beddua ettim çünkü hakkımı yediğine eminim eşit davranmadı Allah'ın bunu bir şekilde ödeteceğine de eminim...

Ben izmirde yaşıyorum kayınvalidem beni çok üzdü iftara attı hamileyim 4 aylık ve tek dediğim allaha havele ediyorum diye bir haftada ferç oldu benim hiç yapmadıklarımı söylemişti aileme hiç acımıyorum çünkü ben hep iyi oldum o hep kızkandı beni kızıyla bir olup ahımı aldılar Rabbim çok büyük...

Geri