Etiketler:
  1. aleya

aleya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hala hamile miyim aceba

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında aleya tarafından paylaşıldı.

slmlar arkadaslar yeni buldum bu siteyi hamilelikle ilgili sorularim var:bebem:

2. aleya

aleya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben yeni üye oldum nasil nerden yazildini kime nasil cvp vercen tam bilemiyorum ya

3. aynurh

aynurh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm.öncelikle aramıza hoş geldin.herhangi bir yazıya cvp vermek için,o yazının hemen altında alıntı ile cevapla var ona tıkla ve o yazı çıktığında,cvbını yaz.yazdıktan sonra ise hemen yazdığının altında cevaplaya tıkla.yorumun karşı tarafa gider.yardımcı olabildim umarım...

4. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    aleyacım sorun ne idi

hala hamile miyim aceba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce
  2. hamile miyim?

hamile miyim?

Merhaba ben ilk iliskimi 31.agustos tarihinde yasadim. Iceri bosalma gibi bir durum soz konusu olmadi. Iliskiye girmeden once adet belirtilerim olmustu(bel agrisi, goguslerde hassasiyet, karin agrisi vb.) Iliskiden 3 gun sonra3 eylul) kanamam oldu fakat normal adet kanamalarimdan farkli sekildeydi yogun degildi. 2 gun yogun oldu son 4 gun cok hafif sekilde seyretti. Bugun 4. Gun ve hic kanama...
  3. Hala adet olmadım hamile miyim?

Hala adet olmadım hamile miyim?

kızlar kasımın 22 sınde oldum ve hala adet olmadım bugun mıde blantm vr acaba hamılemıyım?
  4. Hamile miyim

Hamile miyim

15 şubatta normal adet olduktan sonra eşim ile ilişkiye girdik. Bel ağrısı ve mide bulantısı oldu. Sandım ki hamileyim Ve şuan normal adet oldum 1 gün gecikmeli sizce neden...
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Çatlama iğnesi yaptırdım 9. Günüm bugün. Ama adet olacak kısım gibi bacakların belim agriyor karnına sancılar girip çıkıyor. Bunlar hamilelik belirtisimi yoksa gerçekten adet mi olacağım. Adetimede 8 gün var daha.

Sayfayı Paylaş