Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

P

pinar okul

Üye
Üye
#1
Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir yöntemdir. Gerek fiziksel olarak gerek psikolojik olarak, bayanlara özgüven hissi veren bu güzel yöntemden faydalandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Lazer epilasyona başlamak için biraz cesaret ve kalıcı kararlılık yeterlidir. Elbette bir de maddi imkân. Ben, 370 TL ödeyerek vücudumun her yerine uygulatıyorum. Kol, alt ve üst bacak, genetik bölge, koltuk altı, bıyık ve göbek çizgisi olmak üzere, vücudumdaki istenmeyen tüm tüylerin her geçen gün ortadan kaybolmasına şahit oluyorum. Henüz 2.seansımı yaptırmış olmama rağmen hemen hemen tüylerimin hepsinden kurtuldum. Her geçen gün kıl köklerimin kapandığını, siyah kıl köklerinin ortadan yok olduğunu görüyorum ve tahmin edebileceğiniz üzere kendimi çok iyi hissediyorum.
Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiyseniz, birkaç kliniği ziyaret etmenizi, Lazer epilasyon fiyatları ve seans ücretlerini öğrenmenizi akabinde en mantıklı olanı seçmenizi öneriyorum. Ben şahsen, üç-beş merkezi gezindikten sonra kafama yatan en mantıklı yeri seçtim. Bu yöntemle tanıştığınızda ve vücudunuzdaki tüylerden kurtulmaya başladığınızda, keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceğinizden çok eminim. Tecrübemle ilgili detayları ve düşüncelerimi zaman içerisinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. :)
 
seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
#2
Bacak biter, yüz ve kol bitmez :(
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
#3
Valla bacakla koldaki tüyler tamamiyle bitmiyor size katılıyorum. Ama herkeste aynı sorun yok gibi arkadaşlarımın çoğu kol ve yüzden olumlu sonuçlar aldı bende durum aynı . Boş yere para vermiyim dedim şimdi kendim kol ve bacak bölgesindeki tüyleri halletmeye çalışıyorum.