Halaya en güzel doğum günü mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Halaya en güzel doğum günü mesajları
halam için doğum günü mesajları, halaya doğum günü sözleri, en güzel doğum günü mesajları, anlamlı doğum günü mesajları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Babanın kız kardeşi olan halalar için en güzel doğum günü mesajlarını içeren konumuz ile sizlerleyiz. Herkesin doğum günü çok özel bir gündür. Böylesi özel bir günde doğum günü olan kişi hatırlanmak aranmak, kendine değer verildiğini görmek ve hissetmek ister. Siz de halanızın doğum günün de belki yanın da olacaksınız belkide olamıyacaksınız ama her şekil de anlamlı doğum günü mesajları ile onu bu özel günün de çok mutlu olacağı mesajlar yollayabilirsiniz.

Sizler için "halaya doğum günü mesajları" ile ilgili en güzel sözleri paylaşıyoruz. Beğendiğiniz mesajları sms, whatsapp ve diğer sosyal paylaşım ağları üzerinden halanız ile paylaşabilirsiniz.

halaya doğum günü mesajı.JPG


Hep birlikte nice senelere bitanecik halam. Doğum günün kutlu olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik halam.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara canım halam.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun biricik halam.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım halam.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun canım halam.

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun biricik halam.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik halam.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım halam.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun biricik halam.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik halam.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun biricik halam. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun canım halam.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik halam. Nice mutlu yıllara.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım halam.

Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun canım halam.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun biricik halam.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım halam.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik halam.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara canım halam.
 
Üst