Halıfleks tasarımlarıyla ev dekorunuzda salonlarınızı renklendirin

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Halıfleks tasarımlarıyla ev dekorunuzda salonlarınızı renklendirin
Ev dekorasyonlarımızda halılar büyük önem teşkil etmektedir. Halı kullanımlarıyla şık görünümler yakalayabilmeniz mümkün. Küçüklüğümüzde hep oynadığımız koşturduğumuz o uzun koridorları unutmamışızdır herhalde. Koridor bölümlerde sık tercih edilen halıfleks modelleri o zamandan beri favorimizdir. Ya da çocuk odasında olmazsa olmaz her yerin kapanması mantığıyla odlarımızı süsleyen halıfleksler. Unutulmaz tasarımlar arasındadır bunlar emin olabilirsiniz. Birbirinden şık renk ve desen çeşitlilikleri ile hayallerinizi süsleyen birçok halı modeline benzer tasarımlar zinciri arasında kendini gösteren halıfleksler ev dekorunda en çok tercih edilenlerdendir. Hayal ettiğiniz dekoratif ve şık görünümü size verecek olan bu halıflekslerle oda görünümlerinizde bir başkalık yakalayabilmek elinizde olacak.

Kimi zaman geometrik desenlerle süslenen halıfleks tasarımları kimi zaman tek v sade renk seçenekleriyle kataloglardan size el sallayabilmektedir. Düz renkler arasında açık ton seçimleriniz sayesinde oda görünümlerinizde son derece aydınlık ortamlar yakalayabilme olanağınız olabilir. Ağır ve kalın görünümlü halı desenleri yerine daha ince ve kullanışlı halıflekslerin yaygınlaştığı günümüzde seçimlerinizden dolayı pişmanlık duymayacaksınız. Halı desenleriyle boğucu hava yaratmayacağını düşündüğünüz salon ya da hol bölümlerinizde bu tarz seçimleri gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Salonlarında çocuklu olduğundan dolayı halıfleks seçiminde bulunanlar olabilmektedir. Siz de salon dekorunuzda biraz daha canlandırıcı etkiler yakalayıcı görünümlere yer açtıysanız renk seçeneğinde beyaz ve tonu seçimlerinde bulunma gayretine girebilirsiniz.

Vintage tarı bir dekorunuz varsa çiçekli desenli ya da satranç tahtasına benzer tarzda görünümdeki modeller üzerinde yoğunlaşmayı tercih edebilirsiniz. Kare kare görünümleriyle birbirine yakın tonlar ya da biraz desenli görünümlü halıfleks seçimlerinizle de hoş estetik alanlar yakalayabilmeniz olası. Çocuklarınız için daha temiz bir çevre arayışı içindeyseniz halıfleks seçeneğini göz ardı etmek istemeyeceğinizden eminim. Hem toza yer vermeyen hem de antialerjik özellikte olan pek çok halıfleks tasarımına kaliteli marka mağazalarında ulaşabilmeniz mümkün olabilecek. Asimetrik, simetrik, geometrik desenli halıflekslere ktaloglarda ve ilgili web sitelerde rastlayabilmeniz mümkün olabilir. Resim galerisini inceleyip evinize yakışabilir tarz halıfleks tercihini bir an önce gerçekleştirebilmeye var mısınız? O halde haydi acele edin.


1.jpg
4.jpg
a.jpg
karo%20halı4.jpg
otel-halilari-3.jpg
 

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Benim evim kışın çok soğuk . her alana parça parça biribiriyle alakasız halılar seriyordum. Aklıma hiç halıfleks gelmedi. Ne güzel modeller paylaşmışsınız .Dikkatimi çektide halıfleksler kullanılan alanı da geniş göstermiş. Bir şey sormak istiyorum acaba halıflekslerin altı dökülüyormu ? Şu an arkadaşım yanım da onun kullandığı halıfleksin altı un gibi dökülüyormuş. Bununla ilgili bilgisi olan varsa yorum yapabilirmi ?
 
Üst