HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor)

Haluk Levent Akdeniz Akşamları Akor Notaları Burada

Şimdilerde Ahbap platformunda harika ötesi işler yaparak insanların yüzünü güldüren sevgili Haluk Levent'in eskimeyen, gitar çalan hemen hemen herkesin bildiği gitar notalarını sizlere vermek istiyorum arkadaşlarım.

Ben kendisini öz kardeşim gibi severim. Akdeniz akşamları bir başka oluyor derim zaman zaman. Tabiki bunda benim Akdeniz bölgesinde yaşamamın da büyük etkisi var onu söyleyim sizlere.

akdeniz akşamları notaları akdeniz akşamları akor nota aksamlari nota akşamlarının notaları

Dm C Bb A

Akdeniz aksamlari bir baska oluyor
Dm C Bb A
Hele bir de aylardan temmuz ise bambaska
Dm C Bb A
Sahilde insanlar kolkola simsicak
Dm C Bb A
Cosmamak elde mi böyle bir aksamda

Dm C Bb A )
Iste ben böyle bir aksamda asik oldum ) 2
Dm
Asik oldum

TEKRAR

Video olarak Akdeniz akşamları nasıl çalınıyor diye merak edenlere ekleyim buradan izlesinler yararı olabilir arkadaşlarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ah be gençliğim ahhh ne çalardık ne dinlerdik sahil kıyılarında haluk abimizi. Abimiz deyemeyim de kardeşimiz diyelim daha iyi olur öyle düşünüyorum. Akdeniz akşamları parçasını acaba bilmeyen var mı kızlar aranızda sevmeyen var mı efenim tamam ben de sizler gibi seviyorum. Teşekkürler Meleğim eklediğin için biraz düzenlemeler yaparak video ekledim umarım hoşunuza gider ve işe yarar arkadaşlarım hadi bakalım.

Geri