1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Hamak keyfine buyrun melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Hamak keyfi Yeni hamak modeli

Hamakta uyku keyfi başka birşeye benzemez sanırım. Ne zaamn pikniğe gitsem hamağımıda yanımda götürürüm. 30 dakika bile hamak keyfi yapsam tüm yorgunluğumun gittiğini hissederim. Bu hamak modelinide çok beğendim çünkü nereye asacağım derdi yok. Geniş balkonlar için ideal bence. Evinizin rahatlığında hamak keyfi için bu model ideal bence.

Hamak keyfine buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamak

hamak

Gelip, geçici iş olarak yorumlanır.Rüyanizda bahçenize veya kirda bir agaca bir hamak kurarak orada uzandiginizi veya bir gemi hamaginda isti-rahat ettiginizi görmek, çok yakin zamanda bir deniz yolculuguna çikacaginiza isarettir.
  2. mns nıcklerı...buyrun meleklerım

mns nıcklerı...buyrun meleklerım

mns nıcklerı güℓü ѕυѕυz ѕєηι αşкѕız вıяαкмαм…!! üşü∂üм ∂ιуσяѕαη güηєş σℓυяυм уαηαяıм ѕєνgιηℓє αтєş σℓυяυм ∂σℓαяıм 2.нαναуα ηєƒєѕ σℓυяυм 3.вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç 4.güηαнıη özü ιѕє ѕєηι ѕєνмєк ¢єzαм ¢єнєηηєм σℓѕυη...!!!!…..!!!! 5.нєηυz вα$ℓαмı$тıм ѕαηα.. ναρυя αℓ∂ı göтüя∂ü...! 6.Dü$erken birle$mezLermi$ ya kar taneLeri…. Deği$tirmek imkansız mı bu kaderi ?! 7.ßırakıp...
  3. Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine

Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine

Barbekü modelleri Mangal çeşitleri Pikniğe gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Oysa küçükken yazın her haftasonu giderdik. Mangal yakılır, çay demlenir, patlıcan közlenirdi.Mis gibi patlıcan salata yapardık. Bizde ip atlar,top oynardık. Eşime söyleyeyim de bir pazar günü beni pikniğe götürsün. Yanımıza ip, top ve patlıcan almayı da unutmayalım:) Şimdiler de ise piknikte mangal keyfinin...
  4. Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamak modelleri Hamaktan yatak modeli Hamakta sallanmak uyumak güzeldir ama tabiki kısa bir süre için. Yatağımın fileden yapıldığını düğşünemiyorum. Heleki altım boşluksa zaten uyuyamam. Bu hamak yatak modelinde ben uyuyamam meleklerim. Bu yatağın tabanı yok çünkü. Ya file yırtılırsa? Bu hamak yatak modelinde yatabilecek var mı acaba aramzıda:)
  5. Melekler Hatimlerimize Buyrun

Melekler Hatimlerimize Buyrun

Bu konuda; Dileyen Meleklerimiz Kuranı kerım hatimlerimize katılabilir hem toplu okuyup bır hatımde bulunuruz,sevabına hep birlikte nail oluruz hemde bebek için hatim dularımızda dularımızı yaparız....Hepinizin katılımını bekliyorum Bazen haftada bir olur bazen ayda yeterki hatimlerimiz olsun Kurandan uzak kalmayalım Şimdi sırayla 1,2,3,....... herkes aldığı cuzu yaaazsın sırayla ama...

Sayfayı Paylaş