hamam tozu ?

qenuine

Yeni Üye
Üye
hamam tozu ?
hamam otu hamam tozu tüy dökücü toz tozu nedir nasıl kullanılır
merabalarr =)
arkdslar hamam tozu hakknda bilqisi olan varmı bi yerlerden duydum ve kullanmaya başladm bu toz içerikli bi krem aşırı iqrenç kokuyor ve tüy dökücü özelliqe sahip haftada bir kere sürüyorsunz ve tüyleri döküyor dolayısıyla haftada bir tertemiz oluosunuz =) yüz hariç her bölqede kullanılabliyormuş 1 yıl sonunda tüyleri yok ettiqi söyleniyor bu konu hakknda bilqisi olan var mıı :S

canım bnim bilgim var hamam tozunu bir kere herkez kullanamaz. bazı kişilerin alerjisi oluyo. kullanmadan önce alerjinin olup olmadıgın tesbit etmek iiçin koluna cok az sür ve beklet egerki kolun yanarsa kullanma. yanmazsa kullan.
canım tüyleri döküyoo ama ben kullanmanı tavsiye etmem.1 sene sonrada hiç tüy kalmıyo die bişey yoq. yalan. başka şeyler denemeni isterim ama istersen bi dene...

meraq etme sölediklerim dogru.. her yaz babamın yanınada aktarda calıştıgım için biliyorum bunları cnm :D

bende kullandım bildigin tüy dökücü etkisi kısa sürüyor.Vaktiniz yoksa kısa sürede temizlenmek için kullanılabilir ama :)

tavsiye hiç ama hiç etmiyorum

ben kullandım sözümden bi kaç gün önce kullandım hem berbat kokuyo hemde hemen çıkartıyo 2 gün geçmedi çıktı tabi direk kuaföre hem berbat kokuyo hemde jiletle alınmış gibi hemen çıakrtıyo ki jilet bile daha geç çırtıy diye biliyorum kokusuna gelincede bir ay boyunca burnumdan gitmedi o gün kullandığım lifimi bile attım okadar berbattı:(

Geri