Hametan krem göz çevresine sürülür mü

Y

Yelizzzzzzzas

Forum Okuru
Hametan krem göz çevresine sürülür mü
Hametan krem göz çevresine sürülür mü faydası var mı hametan krem kullanan kadınlar melekler kulübü

Merhaba kızlar

Bugün arkadaşım göz çevresine Hametan krem sürdüğünü ve çok iyi geldiğini söyledi ona da başka bir arkadaşı söylemiş kadınlar göz çevresinde Hametan krem kullanmak göz kırışıklıklarına iyi geliyor mu gerçekten . Hametan krem göz çevresinde kullanılabilir mi. Herhangi bir sıkıntı oluşturuyor mu. kırışıklıkları mızı giderelim derken daha kötü şeyler olmasın sakın kullananlar var mı bu konuda deneyimi olan yazarsa sevinirim .Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Yeliz

Sorduğun soruyu senin için merak ettimgerçekten ve araştırdım . Çünkü Hametan krem yara ve pişik kremi ve fiyatı da uygun zannedersem şu anda 12 13 lira civarında . Çünkü bu fiyat aralığında göz çevresi kırışıklıkları için bir krem bulamazsın. Malumun göz çevresi kremleri çok pahalı.
Ben de merak ettim araştırdım sordum soruşturdum Hametan krem kullanılabilir diyorlar.

Hatta kullananların yorumları da var ama uzmanlar bu konuda Hametan kremin göz çevresinde direk kullanmamayı öneriyor sadece Hametan krem değil Hametan krem ile birlikte gül yağı ve avokado yağını karıştırın o şekilde kullanın avokado yağında E vitamini var cildinizi gençleştirecektir . Gül yağı da cildinizi sıkılaştırıcaktır Hametan krem de cildinizi onaracak çok güzel bir karışım olacaktır bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz diyor.Uzmanlar tek başına Hametani kremi kullanmayı pek önermiyorlar.

Yani kısaca Hametan kremi avakado yağı ve gül yağı ile karıştırıyoruz göz çevremize sürüyoruz. Teşekkür ederim senin sayende ucuz ve etkili göz çevresi kremi nasıl olur onu da öğrenmiş oldum. Hametan kremin göz çevresinde kullanılabileceği gerçekten hiç aklıma gelmezdi.

Geri