Hamile elbise modelleri

Julieт

Yeni Üye
Üye
Hamile elbise modelleri
Hamile elbise modelleri hamilelik elbise modelleri hamilelik elbiseler hamileler için rahat ve şık birbirinden güzel elbise modellerini vermeye karar verdim. Şimdi kızlar her kadın bilir ( gebelik geçirmişler )= rahatlık ve şıklık en üst düzeyde olmalı, zira karnımızda bulunan sıpagetti günden güne büyüyor.

Özellikle son zamanlara doğru gebelik sürecinde nefes almamızın bile zorlaştığını düşünecek olursak neler çektiğimiz bir kez daha ortaya çıkıyor. Oysa daha dün gibiydi melekler mekanında gebelik belirtileri konusuna baktığımız ve hatta " yihhu hamileyim " dediğimiz dimi :)
Siyah Hamile elbise modeli uzun.jpg


Rahatlık için aşağıdan google görsellerde arama yaparak sizlere güzel modeller buldum. Tabiki en güzelini sizler alışveriş merkezlerine giderek bulabilirsiniz ama fikir olsun laf olsun torba dolsun diye veriyorum :) Belki beğendiğiniz bir model olur ve resmini cep telefonunuza alarak o modelden ararsınız kim bilir dimi :)

RAHAT HAMİLE KIYAFETLERİNİ tıklayarak görebileceğiniz gibi aşağıda bulunan küçük resimlere tıklayarak galerisini de daha rahat şekilde gezebilirsiniz hadi bakalım.
[photo=medium]841[/photo][photo=medium]842[/photo][photo=medium]843[/photo][photo=medium]844[/photo][photo=medium]845[/photo][photo=medium]846[/photo][photo=medium]847[/photo][photo=medium]848[/photo][photo=medium]849[/photo][photo=medium]850[/photo]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yeni hamile kıyafetleri sitemizdeku bu konumuza eklenmiştir. Yararlanın hamiş anneler :D
 
Üst