Hamile giyim modelleri ve kombinleri 2017

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hamile giyim modelleri ve kombinleri 2017
Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten sonra hayatınızın merkezini artık bebeğiniz oluşturur. Hamileliğin ilk birkaç ayında normal kıyafetlerinizi giyseniz de hamilelik ilerledikçe artık kıyafetleriniz size olmamaya başlayacak ve hamilelik giysilerine ihtiyaç duyacaksınızdır.

Bana göre şimdi ki anne adayları hamile giyim modelleri konusun da oldukça şanslı diyebilirim... Daha önce ki yıllar da hamilelik modelleri daha kısıtlı ve birkaç model dışın da ne yazık ki giyecek kıyafet bulmakta anne adayları zorluk yaşıyordu. Şimdiler de ise hamilelikten önce de giydiğiniz kıyafetleri ve stilleri size aratmayacak şekil de tasarlanan birçok hamilelik giyim ürünlerini kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Hatta özel günler için bile tasarlanan hamilelik abiye modelleri bile size her daim şıklığı yaşatacak tasarımlar sunuyor.

Hamilelik de bebeğinizin ve sizin rahatlığı açısından rahat olacağınız kıyafetleri giymelisiniz. Büyüyen göbekle birlikte o göbeğin içinde ki bebek te büyüyecek ve daha rahat hareket etmek isteyecektir. Çok dar ve sıkı kıyafetler ona sıkıntı yaşatacağı için esnek, bol ve geniş kıyafetleri seçmelisiniz.
Sizler için en yeni hamilelik modelleri ile birlikte ünlülerin hamilelik stilleri, hamilelik abiye modelleri, sokak modasından hamilelik kombinlerini bu konum da sizler için paylaşıyorum.

1110.jpg
2015-moda-hamile-giyim-1.jpg
2016 Yeni Sezon Hamile Kıyafet Kombinleri 3.jpg
c7cc366300fa34779a9de5ad192dcad2.jpg
hamile_giyim_modasi_1.jpg
hamile-kiyafet-kombinleri-1.jpg
hamile-kiyafet-kombinleri-3.jpg
hamile-kiyafet-kombinleri-5.jpg
hamile-kiyafet-kombinleri-6.jpg
hamile-kombin-modeli10.jpg
hamile-sokak-modasi-kombinleri-2015.jpg
sonbahar-kış-hamileler-icin-kombin-fikirleri-2015.jpg
sporty-pregnant-style.jpg
Ünlülerin-Hamile-Stili.jpg
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Çok harika şık kombinler. Karnım çıksada gebelik giysem salına salına yürüsem. Gebelikte tercih ettiğim genelde Tayt ve bluzdan oluşan klasik ama rahat kombinler . Paylaşım için teşekkürler adminim
 
Üst