1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalabilirmiyim..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben 3 yıllık evliyim 3 kere düşük yaptım ilki ikiizdi hiç bi tedavi görmedim şimdi en son düşüğümün üstünden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen gebe kalamadım eşimdede bendede hiç bi sorun yok kolaylaştırmak için doktorum klomen verdi çok umutluyum sizce hamile kalırmıyım

hamile kalabilirmiyim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalabilirmiyim?

hamile kalabilirmiyim?

adetten hemen sonra hamile kalabilirim hamile kalabilirmiyim adetin 3günü yapılan hormon testleri psh nedir adetin 3günü yapılan hormon testleri nasıl yapılır Henüz çocuk istemiyor ama anne ya da baba olup olmayacağınızı da illaki merak ediyorsanız yaptırabileceğiniz testler var. Erkekte spermiyogram, kadında ise adetin 2’nci...
  2. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  3. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???
  4. POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

Degerli anne adaylari, 1 senedir evliyim ve 1 senedir bebek dusunuyoruz. Herkes arzu ettiginde hamile kalinabilir diye dusunuyordum evlenmeden once ama maalesef dusunuldugu kadar kolay degilmis, nasip :) Boyum 1.63cm kilom ise 61kg. Esim ile doktora gittik ve polikistik over'den suphelendigini soyledi doktor hanim, henuz test falan yapmadik cunku testler adet olundugunda yapilmasi...
  5. Hamile kalabilirmiyim

Hamile kalabilirmiyim

Merhaba benim adettim erken oluyor 1hafta once esimle birlikte oldum 7 .gun son gunu hamile kalabilirmiyim

Sayfayı Paylaş