Etiketler:
  1. Atike korkmaz

Atike korkmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile kalamıyoruumm :(

Konu, 'Kadınlar' kısmında Atike korkmaz tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak sizlere ben 4 aydr korunmuyorum hamile kalmak istiyorum daha bisey yok :( bu ay her ay olandan çok farklı bisey yaşadım normalde hastalığın 5 6 gün sürerdi bu ay 2 gün geçiktim we sadece 2 gün hasta oldum ama o 2 günde tam bi hastalık sayılmaz akıntı seklinde çok kırmızıda değildi... We bu ay çok fazla kasık ağrim war,... Bayanlar bu durumla karşılaşanınız warmı....

hamile kalamıyoruumm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. hamileyim kızlarrrrr.....

hamileyim kızlarrrrr.....

kızlarrrrr adetim geçeli 14 gün oldu yarın kısmetse dr.gidicem. sata göre 6haftalık oldum...çok heycanlıyım inşallah güzel haberler alırım.:nazar::nazar:
  3. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  4. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş