Etiketler:
  1. Serzenişli

Serzenişli Forum Okuru

hamile kalırmıyım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Serzenişli tarafından paylaşıldı.

slm ben 2 yıllık evliyim eşimle sürekli sorunumuz var kavga ediyoruz çocuk istemiyor.bende üstüme boşalmasını sağlıyorum o tuvalete gidince enjektörle içime boşaltıyorum hamile kalırmıyım ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Kusura bakmayın ama haddim olmayarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Eşinizle madem sorununuz var ,çocuk istemiyor neden çocuk yapma girişimin de bulunuyorsunuz ? Dünyaya getireceğiniz çocuğun eşinizle aranızı düzelteceğinimi sanıyorsunuz ? Yapmayın! Bu sağlıksız , sorunlu evliliğe çocuğunuzu alet edip , dahil etmeyin.. Sorunuza gelince yaptığınız son derece riskli bir girişim. Rahminizi yırtabilir,enfeksiyon kapabilirsiniz. Gecikmeniz olursa test yapın..

hamile kalırmıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet düzensizliğim var hamile kalırmıyım

adet düzensizliğim var hamile kalırmıyım

merhaba 1 yıllık evliyim prolaktinim yüksek daha öncelerde dostinex kullanmıştım ama bazen arada kullanıyordum evlendiğim ilk gece gebe kaldım ama ben gebeliğimi sonlandırdım ve daha sonrasında adet görmedim.bayadır adet görmemekteyim bende üstelemedim ama şimdi bi bebeğim olsun istiyorum dün tarlusal denilen bir ilaç kullandım adet söktürücü daha sonrasında gebe kalma şansım varmıdır sizce
  2. Hamile kalırmıyım?

Hamile kalırmıyım?

Uzun yıllar doğum kontrol hapı kullandım (12) 2 ay önce bıraktım. Eşim içime boşaldı prezervatif yirtilmasi sonucu ella aldım 1 saat içinde daha reglime 10 gün var. Hamile kalma ihtimalim varmı sizce :(((
  3. Ters ilişkiye girdim hamile kalırmıyım ?

Ters ilişkiye girdim hamile kalırmıyım ?

Ben 2 gün önce sevgilimle ters ilişkiye girdim bakireyim dik oturur pozisyondaydım fakat sevgilim boşaldımı farketmedik ama sürekli tükürük ile kayganlaştırdık bi kaç sitede vajinaya sperm değdiyi zaman hamile kalabilme ihtimalim varmış değdiyse hamile kalabilirmiyim nasıl korunabilirim yardım edin lütfen şimdiden teşekkür ederim
  4. Anal ilşkiye girdim hamile kalırmıyım ?

Anal ilşkiye girdim hamile kalırmıyım ?

Merhaba sevgilimle 3 gün önce anal ilişki yaşadık analdan önce dışarıya boşaldı ve bir kaç dakika sonra analı yaptık içimdeyken boşalmadığını söyledi ama benim bugün mide bulantılarım oldu sizce hamilelik söz konusu olabilir mi
  5. Bakire biri hamile kalırmı

Bakire biri hamile kalırmı

Bakire bir kisi hamile olabilir mi adeti 15 gün gecikti ve kahverengi lekelenme oldu bir gun sonra kesildi daha sonra acik kahve akıntıları devam ediyo

Sayfayı Paylaş