Etiketler:
  1. Burcu123

Burcu123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamile kalma ihtimalim?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Burcu123 tarafından paylaşıldı.

Merhaba; ben erkek arkadaşımla 4-5 kez ilişkiye girdim ama hiç içime boşalma durumu olmadı. Ben fazlasıyla korkuyorum hamile kalırmıyım die. mide bulanması, kasıkların ağrıması gibi klasik belirtiler bende yok ama daha yeni diye başka belirtiler arıyorum.. Adetim 4gün gecikti. ben daha çok endişelenmeye başladım. karnımda her geçen gün büyüyor gibi. yada bilmiyorum bu benim kendi kuruntum mu.. bana yardımcı olun lütfen??

2. Guest

Guest Forum Okuru

ben zaten kiloluydum ama karnım çok büyüyor akşam fazla yemek kaçırıyorum ondan mı acaba benimde bir kuşkum var

Hamile kalma ihtimalim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensiz kalma ihtimali....

sensiz kalma ihtimali....

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, ....sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi...
  2. Hamile olma ihtimalim nedir acaba ?

Hamile olma ihtimalim nedir acaba ?

Merhaba arkadaşlar ben 05.12.2016 tarihinde adet oldum. daha sonra 31.01.2016 tarihinde ve 01.01.2017 tarihinde ilşkim oldu boşalma olmadı ama.. Daha sonra 03.01.2017 tarihinde adet oldum. Hamile olma ihtimalim nedir acaba ? Karın ağrısı,bel ağrısı ve kasık ağrısı var birde beyaz akıntım oluyor.. Acaba nedendir ?
  3. hamile olma ihtimalim nedir

hamile olma ihtimalim nedir

slm adetime üç gün var aşırı gazım ve sancım var.yemek yiyemiyorum midem çok bulanıyor bird parmağımı rahmime soktum yukarda gibi hamilemiyim acaba
  4. Hamile kalma ihtimali varmı ?

Hamile kalma ihtimali varmı ?

23.03 de Sürtünme yoluyla ilişki oldu ve bir saat içinde ella tablet kullandık. 10 gün adeti gecikti ve 05.04 adet oldu. Ama 3 gün sürdü ve sonunda kahverengi kan geldi. Kısa sürdü diye 3 tane idrar testi yaptık. Tek çizgi çıktı farklı zamanlarda 4 tane daha test yaptık toplamda 7 tane hepsi tek çizgi çıktı. Ama nefes darlığı yaşıyor ve sürekli yorgun ve uyukusu geliyor. Ikinci ayki adeti 2...
  5. arkadan anal ilişki sonrası hamile kalma ihtimalim var mi

arkadan anal ilişki sonrası hamile kalma ihtimalim var mi

Sevgilimle arkadan iliskiye girdik ama icime bosalmadi , tam gunumde de adet oldum ancak bazi yerler de zevk suyu gelse bile hamile kalinabilicegi vs yaziyordu bende adet oldum ama cok basim donuyo ve midem bulaniyo sizce hamile olabilir miyim ? Yoksa bu mide bulantisi bas donmesi stresten midir

Sayfayı Paylaş