Etiketler:
 1. kelebek7

  kelebek7 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Ocak 2012
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Hamile Kalmak İçin Ateş Ölçme Yönetimini Aktif Olarak Kullananlar-PKO

  Konu, 'Gebelik' kısmında kelebek7 tarafından paylaşıldı.

  Merhaba Melekler; Yaklaşık 2 yıldır evliyim ve artık bir bebek sahibi olmak istiyoruz. Yanlız tek sorunumuz benim PKO hastası olmam. Forumlarda diğer meleklerin yazdıklarından yola çıkarak ateş ölçme yöntemini denemek istiyorum. Fakat bazı noktaları tam kavrayamadım. Bilen bilmeyen toplanalım paylaşalım kaynaşalım istedim :)
  Sevgiler


   
Hamile Kalmak İçin Ateş Ölçme Yönetimini Aktif Olarak Kullananlar-PKO konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

  Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

  ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak serephone ateş ölçme yöntemi yöntemi ile hamile kalanlar Hergün aynı saatte yataktan kalkmadan dijital termometre ile dil altından ölçülür. Ateşin seyrine göre yumurtlama günlerini tespit edebilir ve regl derecenizi öğrenebilirsiniz. Örneğin yumurtlama gününden bir gün önce ateş normal seyrinden 0.2 derece gibi bir düşüş gösterir. O zaman yarın...
 2. AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

  AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

  ateş ölçme yöntemi yumurta çatladıktan sonra hamile kalınırmı ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar yumurtlama döneminde yumurtlama olmazsa adet olurmu Merhabalar hanımlar.... bayan vücütları belirli dönemlerde ısı artışı yada azalışı göstermektedir.... adet dönemi yumurtlama dönemi ve yumurta çatlaması da bunlardan biridir.... adet döneminde vücut ısısının düşmesi yumurtlama olduğunda vücut...
 3. Ateş ölçme yöntemi kullananların paylaşım alanı

  Ateş ölçme yöntemi kullananların paylaşım alanı

  Ateş ölçme yöntemi kullananlar, ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanların paylaşım alanları. Bu bölümden yapacağınız kullandığınız yöntem ile sizin gibi ateş ölçme yöntemini kullanmak isteyen ve gebe kalmak isteyen meleklere yardımcı oluyorsunuz. Herkesi bekliyoruz.
 4. hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

  hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

  bana yorum yapıcak birini rıyorum bu yöntemle hamile kalmış
 5. Pko için inofolic kullananlar sonrasında hamile kalabildilermi

  Pko için inofolic kullananlar sonrasında hamile kalabildilermi

  Arkadaşım için yazıyorum bebek istiyorlar ama hamile kalamıyor ve doktorda pko var demiş. Bu inofolic kullananlara sormak istiyoruz acaba pko bitip hamile kalabildiler mi? Bu inofolic ilaç hakkında detaylı bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? Ayrıca bu ilaç dışında arkadaşım neler yapsın hamile kalmak çok istiyor.

Sayfayı Paylaş