Hamile kalmak için ilişkiden ne kadar sonra duş alınmalı acaba ?

A

ayseyilmazcbk

Forum Okuru
Hamile kalmak için ilişkiden ne kadar sonra duş alınmalı acaba ?

Hamile kalmak için ilişkiden ne kadar sonra duş alınmalı ne kadar beklenmeli melek kadınlar kulübü forum'da

Kızlar selamlar benim bebeğimin olmasını çok istiyorum eşimde istiyor kaynanamda istiyor kardeşlerimde istiyor istemekle kalmayıp tabiki çalışıyoruz ama dua da ediyorlar bizlere akrabalar sğolsunlar 3 yıldır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz acaba hata mı yapıyorum diye düşünüyorum. Duş olayında kafamda sorular var arkadaşlar. Hamile kalmak için ne yapılacağını araştırırken beklemenin önemli olduğunu okudum. Acaba Ne kadar sonra duş alınmalı yani bunun bir zamanı var mı ne kadar beklenmeli yardımcı olabilir misiniz ?

Hamile kalabilmek için ilişkiden hemen sonra ayağa kalkmamak gerekiyor hayatım. Yani senin bu uğraşların içinde, hamile kalmanı kolaylaştıracak önemde de olduğunu açıkçası düşünmüyorum ama ne yapabilirim hamile kalmak için diye sorduğundan dolayı sana bir tüyo vereyim.

İlişkiden sonra belinin altına bir yastık koyup 10 dakika beklemen yeterli hayatım.

Hamile kalmak için yapılması gerekenler nelerdir ? Buradaki sitenin konularında baya bilgi var öncelikle bunu incelemeni rica ediyorum. konularında

Geri