hamile kalmak isteyenler 2013

bende menopur ile tadaviye başladım iğne flan vuruldum en son çatlatma ignesi vuruldu doktor iki hafta sonra gel dedi gebelik testi için 21 inde gidicem iki gün geçti hastalanmadım ama yinede umutlanmak istemiyorum senin içinde çok üzüldüm lavinya allah yardımcımız olsun

bende menopur ile tadaviye başladım iğne flan vuruldum en son çatlatma ignesi vuruldu doktor iki hafta sonra gel dedi gebelik testi için 21 inde gidicem iki gün geçti hastalanmadım ama yinede umutlanmak istemiyorum senin içinde çok üzüldüm lavinya allah yardımcımız olsun

sağol cnm kısmet değilmiş elden bişe gelmiyor..cnm sende sorun neydine kadardır istyosun..inş gebelik vardır sağlıklı hayırlı tabi

ben ilaç içmeden adet göremiyordum ilk 18 yaşında ilaçla adet gördüm rahim küçük dediler şimdi evlendim altı aylık evliyim yumurtalıklar da küçük dediler iğneler işe yaradı canım çok şükür şuan rahim ve yumurtalıklar normal boyutlarda bundan sonra rabbim izin verirse inşallah gebe kalabilirim senin ne problemin var canım

ben ilaç içmeden adet göremiyordum ilk 18 yaşında ilaçla adet gördüm rahim küçük dediler şimdi evlendim altı aylık evliyim yumurtalıklar da küçük dediler iğneler işe yaradı canım çok şükür şuan rahim ve yumurtalıklar normal boyutlarda bundan sonra rabbim izin verirse inşallah gebe kalabilirim senin ne problemin var canım
cnm benimde problemim adet düzensizliği.buna bağlı olarakta yumurtlamada düzensizlik.bende ilaç kullandım hemde 5 kere ve 5 indede 5 6 yumurtam oldu fakat kalamadım hamile.geçen yıl ağustos ayındada aşılama yapıldı ve 6 yumurtam olmasına rağmen hamile kalamadım..kısmet işte ocak ayında doğal yoldan hamile kaldım fakat bebeğin kalbi durduğu için aldılar..tüp bebek için aşılamalar yapılcak rapor için yani ama doktor 6 ay doğal yola bırakalım dedi..öle işte cnm

Geri