Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

beniii unuttunuz yaaaaaaaaaaaaaa...bende geldimmm....ben şuan söktürücü içiyorum aşılama yapılcak 2.aşılamam yanii..... benide yazın:hahaha:

- - - Updated - - -

özlemcimmmm hayırlı olsun buarada:kiss:

valla 2 senedir yapmadığım kalmadı matematiğin kanunu yeniden yazıldı sanki :) baktım yok olacak gibi değil aşılama yaptırdık. 14 gün kaldı sonuca :)

slm canm ins hayrli sonuclar alirsin,,asilama yaptirmayi bizde dusunuoruz doktorumuz bize henuz onermedi ama kendimiz konusup isteyecez asilamayi,yumurtlama sorunum yok oyuzden direk asilama sistemine gecilebilirmi deneyimli oldugun icin sormak istedim ,2hafta sonra randewum war doktorda ama okadar sabirli degilim :)

perşembe akşamı leke gelmeye başladı hala devam ediyo ama sökülmedim inş bebeişim gemiştir. eğer adet sökülmezse salı günü test yapcam. dua edin arkadşlarım

İnşallah bu ay hepimizin bebişleri gelir.. Güzel haberleri yazın mutlaka ;)
Bende dün akşam evde test yaptm ama negatif çıktı
Su gibi akıntım var şeffaf bildiğin çiş yapmş gibi oluorm . Çokta rahatsz edici bi durum hayırdır inşallah ?

gidiyom tuvalete peçeteye az gelmiş kahve sadece bulaşcak kadar tekrar bakıom yok sonra 2 saat sonra falan yine aazcık gelmiş. hadi hayırlsı bu ay hamişleri çoğaltalım inşallah

Geri