Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

iyi günler arkadaşlar. bugün üye oldum bu siteye. bende 4 seneden sonra 2. çocuğumuza karar verdik eşimle, şuan yumurtlama dönemindeyim 22-25 arası adet dönemim bakalım sonuç ne olacak hepimizin Allah gönlüne göre versin dualarımız kabul olsun

kızlarrr dileğim hepinizi bi <linkz id="linkz14"><nobr>gün</nobr></linkz> bu listeden atı atı vermek (kendimde <linkz id="linkz14"><nobr>dahil</nobr></linkz> :)<linkz id="linkz16">inşallah</linkz> hepimiz meleklerimize<linkz id="linkz14"><nobr>kavuşacağızz</nobr></linkz> ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu???
eylül:7 Haziran

arzusu :8 Haziran

çağla:11 Haziran

aslım:15 haziran

özgül:22 Haziran

hevin: 27 Haziran

ESKİLERRR :yabani:

şule:bu aralar dinleniorrr :)

bitanesi:alerji oldu ilaç kullanıyorr.
:ar4fd:

ysmn1905: kafaya takmıyor
:salıncak:

yaw: (tüp <linkz id="linkz18">bebek</linkz> hazirandaa))
(dualarınızda <linkz id="linkz19">ismini</linkz> unutmayın)

özlem: tüp bebek için bekliorrr.(dualarınızda <linkz id="linkz19">ismimi</linkz> unutmayın)

özge:

lavinya:??
emelcum:

KIZLARRR YENİ TARİHLERİNİZİ SÖYLEYİN DE EKLEYEYİM!!!

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)

HAMİŞLER GRUBU
:yumurta::hamileyim:

Eweeetttt on sekizinci hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 19. sıra kimde ?

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah<linkz id="linkz26"><nobr>sağlıklı</nobr></linkz> bir<linkz id="linkz27">şekilde</linkz>kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen<linkz id="linkz29">kavuştun</linkz>yavruna darısı<linkz id="linkz28">isteyen</linkz>herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende <linkz id="linkz31"><nobr>tattın</nobr></linkz> o duyguyu darısı benim gbi<linkz id="linkz30">isteyenlerin</linkz>başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra<linkz id="linkz32">kavuştun</linkz>meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da <linkz id="linkz33">kavuştu</linkz> meleğine Allahım<linkz id="linkz34">sağlıklı</linkz>bir<linkz id="linkz35"><nobr>şekilde</nobr></linkz>kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.<linkz id="linkz36"><nobr>Gül</nobr></linkz> güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım...

10.Lilyped
:Tebrik ederim canım...

11.
Esmerim 53:Tebrik ederim canım...

12.Gülme:Hadi bakalım oğlana kardeş geldi Allah tamamına erdirsin....

13.Metanoyam: Canım arkadaşım tebrikler kucağına aldığın günleride görelim inşallah

14.Ayşeden: Ablacım tebrikler Allah sana tekrar yaşattı bu duyguyu şükürle olsun..

15.Eslem-Hafza : Allah kucagına aldığın günleride göstersin dualarınızı beklioruz

16.Aysegül:
Allah kucagına aldığın günleride göstersin dualarınızı beklioruz

17.Suzu:aşılaman tutmus he canım

18Nildağ:

İSMİNİ YAZDIRMAK İSTEYENLER YORUM YAZSIN
slm ozlemcim nslsn canım b 2 aydır pek nette giremedim zamanım olmadı dun adet oldum yeni adet tarihim 10 temmuz eklersen sevinirim şimdiden teşekkurler.

kızlarrr dileğim hepinizi bi <linkz id="linkz14"><nobr>gün</nobr></linkz> bu listeden atı atı vermek (kendimde<linkz id="linkz14"><nobr>dahil</nobr></linkz> :)<linkz id="linkz16">inşallah</linkz> hepimiz meleklerimize<linkz id="linkz14"><nobr>kavuşacağızz</nobr></linkz> ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu???

çağla:11 Haziran

aslım:15 haziran

özgül:22 Haziran

hevin: 27 Haziran

ffarzuf:10 temmuz

ESKİLERRR :yabani:

şule: bekliyorrrrrrrrrrrrrrr
:Laie_15:

bitanesi:bu aralar başka şeylere yöneldi hocalık yapıyorr
:tilili:

ysmn1905: kafaya takmıyor
:salıncak:

özlem: tüp bebek için bekliorrr.(dualarınızda <linkz id="linkz19">ismimi</linkz> unutmayın)

özge:

lavinya:??

emelcum:

eylül:

arzusu :çiçekçikız:

KIZLARRR YENİ TARİHLERİNİZİ SÖYLEYİN DE EKLEYEYİM!!!

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)

HAMİŞLER GRUBU
:yumurta::hamileyim:

Eweeetttt on dokuzuncuhamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 20. sıra kimde ?

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah<linkz id="linkz26"><nobr>sağlıklı</nobr></linkz> bir<linkz id="linkz27">şekilde</linkz>kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen<linkz id="linkz29">kavuştun</linkz>yavruna darısı<linkz id="linkz28">isteyen</linkz>herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende <linkz id="linkz31"><nobr>tattın</nobr></linkz> o duyguyu darısı benim gbi<linkz id="linkz30">isteyenlerin</linkz>başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra<linkz id="linkz32">kavuştun</linkz>meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da <linkz id="linkz33">kavuştu</linkz> meleğine Allahım<linkz id="linkz34">sağlıklı</linkz>bir<linkz id="linkz35"><nobr>şekilde</nobr></linkz>kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.<linkz id="linkz36"><nobr>Gül</nobr></linkz> güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım...

10.Lilyped
:Tebrik ederim canım...

11.
Esmerim 53:Tebrik ederim canım...

12.Gülme:Hadi bakalım oğlana kardeş geldi Allah tamamına erdirsin....

13.Metanoyam: Canım arkadaşım tebrikler kucağına aldığın günleride görelim inşallah

14.Ayşeden: Ablacım tebrikler Allah sana tekrar yaşattı bu duyguyu şükürle olsun..

15.Eslem-Hafza : Allah kucagına aldığın günleride göstersin dualarınızı beklioruz

16.Aysegül:

17.Suzu:aşılaman tutmus he canım

18Nildağ:
19.YAW:Canımmm senide yazmak nasip oldu buraya inşallah kucağınada alırsınnn

İSMİNİ YAZDIRMAK İSTEYENLER YORUM YAZSIN

Geri