Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

derya48 Tebrikler canımmm çok sevindim :)

Kızlaaaarrrrrr az mı kaldı ne adetee ??? Hadi bakm kimler çalışmış tutturmuş ? Kimler tutturamamış görüceeezz :))

Bizim yılbaşı piyangomuzda bu ! :)) hahaha

Valla ben hiç sallamıyorum artık kırmızılar gelse de olur gelmese de olur :)
Benim için hava hoş ! :))
stres yok panik yok kafaya takmayın adeti.. Takarsanız gecikir sonra hamişim sanarsınız daha büyük hayal kırıklığı :/

Oyalayın kendinizi bişeylerle kitap okuyun,dizi izleyin,örgü dantel örün vs vs. yapın işte bişeyler ;)
eğer kırmızı gelirse de üzülmek yok .. "demek ki zamanı değilmiş" diyip geçiyorsunuz .
Anlaşıldı mı hatunlarrrrrrrrrrr ? *

Öpüyorum hepinizi :)

derya48 Tebrikler canımmm çok sevindim :)

Kızlaaaarrrrrr az mı kaldı ne adetee ??? Hadi bakm kimler çalışmış tutturmuş ? Kimler tutturamamış görüceeezz :))

Bizim yılbaşı piyangomuzda bu ! :)) hahaha

Valla ben hiç sallamıyorum artık kırmızılar gelse de olur gelmese de olur :)
Benim için hava hoş ! :))
stres yok panik yok kafaya takmayın adeti.. Takarsanız gecikir sonra hamişim sanarsınız daha büyük hayal kırıklığı :/

Oyalayın kendinizi bişeylerle kitap okuyun,dizi izleyin,örgü dantel örün vs vs. yapın işte bişeyler ;)
eğer kırmızı gelirse de üzülmek yok .. "demek ki zamanı değilmiş" diyip geçiyorsunuz .
Anlaşıldı mı hatunlarrrrrrrrrrr ? *

Öpüyorum hepinizi :)

beni kasdetti şu an yasemin adetniz gecikir demekle beni taşladın dme:ah::ah:

yasemin canımın senın kafandan gidiyombende bu ay örgü başladım hatta dün baktım sende böyle yazmışsın he dedim tamam :) valla takmaktan olmuyoz kcnm zaten gerçi daha cok var benim bende takmıyom bu ay olursa olur olmazsa nasip değil kafayı mı yicem takıp aaaaa :):):)

yarın adet gunum inş inş olmam 28 gunde bir oluyorum gecen ay 10 nunda olmuştum ovülüsyona gore adet gunum yarın dua edin kızlar inş olmam yaaa beyaz akıntım ve kasıklarımda tuhaf bi agrılarım var...bide bu ay glifor kullanmaya basladım inş etkısı olmustur....aranızda kullanan oldugumu hiçç glifor... hamişlerr dua edin inş melegim benimledir

Geri