Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

mrb cnm saolsın bu ilacı doktar bana hamılelıgımı kolaylastırmk için vermıstı eşim verıkoseldde amelıyat oldu 2defa 4 ay içinde şansınız yuksek dedı yaa cnm bu ilaç senın adetınde gecıktırme yapmışmıydı yanı bole bı etkısı var mı benm adetlerım duzenlı normalde 28 gunde bir olurum bugun adet gunum halen gelen yok inş gelmez :(
canım banada dr hamile kalmamı kolaylaştırmak için wermişti ama ben klomenle kullandım yok geciktirme felan yapmadı canm hatta kilo wermemide sağlamıştı sonra dr bırakınca ilacıda bıraktım kendim inş gelmez cnm gönlümden geçen o canm :)

Canlarım Meleklerim benim gönlü kalbi temiz arkadaşlarım inşallah tez zamanda hepimiz yavrularımıza kavuşuruz ben bu ay ümidimi çok kaybettim 41. gün oldu hala adet olmadım en azından düzenli adet olsaydım henüz 20 yaşındayım ve adet döngüm ble saçmalaştı...Allah yar ve yardımcımız olsun...
hamile olabilirsin belki canm yoksa steresten mi gecikti adetin canm çarşambamıydı randevun

canım banada dr hamile kalmamı kolaylaştırmak için wermişti ama ben klomenle kullandım yok geciktirme felan yapmadı canm hatta kilo wermemide sağlamıştı sonra dr bırakınca ilacıda bıraktım kendim inş gelmez cnm gönlümden geçen o canm :)
ayyy cnm saolasın Allah senden razı olsun içimi rahatlattın Allahta senın içini rahatllattır inş cnm :) gecıktırıyor diye korkuyodum inş bebegım benledır oyuzden gecıyodur gelmez inş cooook saolasın bugun olmadım inş olmam cnm

dırım dırım dım dım dım :) Sevgili Topic arkidişlerim !

Şu dakikalardan itibaren adetim 2 gün 4 saat geçmiş bulunuyor ( saatini bile hesapladm ) hahaha
ben listeye 8 ocak yazdırmışım ama 26 günde bir oluorum anam ben geçen ay 11 aralıkta olduuma göre 5 ocakta olmam gerekiordu ( ki benim ki bırak geç kalmayı hep geri atar ) hahaha

Özleeeeeeeeemmmm cicim beni listeden aşağı kısma indirip Soru işaretimi koyar mısın :))
Normal adet zamanı iki katı şişen göbişimde şu an hiç şişlik yok :)
Bugün itibariyle 2 gün gecikmiş bulunuyor kendileri ama bilmem kandırıkçılık mı yapıyor ??
O yüzdennn işimi sağlama almak için en az 3 gün daha beklemeye alıorm kendimi !

Gelirse gelir gelmezseeee koşa koşa doktora :)
Hadi bakalmmmm tutturanlar arasına bende girebilcek miyim ?
Azimliyim,Hırslıyım,Çalışkanım !! hahaha

inşallah senide hamiş listesine atarız kuzum hemen ? ni koyuyorum :)

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :)inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

ayseden:
8 <linkz id="linkz11">Ocak</linkz>

<linkz id="linkz8">esmerim53</linkz>: 8 <linkz id="linkz12">Ocak</linkz>

cansu: 9 <linkz id="linkz13">Ocak</linkz>

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>: 10 <linkz id="linkz14">Ocak</linkz>

yaw: 10 Ocak

<linkz><nobr>eylülece</nobr></linkz><linkz id="linkz9"><nobr></nobr></linkz>: 10 <linkz id="linkz15">Ocak</linkz>

sunflower: 12 Ocak

özge: 12 Ocak

büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

bitanesi: 22 Ocak

emelcum: 23 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

suzu: 28 Ocak

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepimiz hamileyizdir )

ysmn1905: ?

özlem: ?

asena şule:?

esin 2748: ?

lavinya: ?

eylülmehmet:?

( inşallah sırası gelen atılır kızlarrr :):)

Eweeetttt üçüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 4.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı</nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

ayyy cnm saolasın Allah senden razı olsun içimi rahatlattın Allahta senın içini rahatllattır inş cnm :) gecıktırıyor diye korkuyodum inş bebegım benledır oyuzden gecıyodur gelmez inş cooook saolasın bugun olmadım inş olmam cnm

ne deemek canm inş bebişin gelmiştir seninledir canm gönlümden geçen bu :) inş onun için gecikiyodur tatlım

Kızlar adetime 6gün kaldı inrg hamileymdr ama idrar yolu enfeksyonum war önce ondan kurtlmam lazm esim varikosej amelyatı olalı 2 az oldu
ıns bu ay olmassa bdahaki ay kalrm hamile umudmz allahtan...

Geri