Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :)inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

cansu: 9 <linkz id="linkz13">Ocak</linkz>

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>: 10 <linkz id="linkz14">Ocak</linkz>

yaw: 10 Ocak

<linkz><nobr>eylülece</nobr></linkz><linkz id="linkz9"><nobr></nobr></linkz>: 10 <linkz id="linkz15">Ocak</linkz>

sunflower: 12 Ocak

özge: 12 Ocak

büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

bitanesi: 22 Ocak

emelcum: 23 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

suzu: 28 Ocak
ayseden: 4 Şubat

lilyped: 5 Şubat

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepimiz hamileyizdir )

ysmn1905: ?

özlem: ?

asena şule:?

esin 2748: ?

lavinya: ?

eylülmehmet:?

<linkz id="linkz8">esmerim53</linkz>:?

( inşallah sırası gelen atılır kızlarrr :):)

Eweeetttt üçüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 4.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı</nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

saolsın cnm eşim uzmancavuş hayırlısı olsun herşeyın cnm yaa bıde bişiy dicem sarı akıntım ve ıdrarımda sarı gelıo hamılelık belırtısımı acaba cnm yaaa :(
eşlerimiz meslektaş desene nerdesiniz il olarak canm peki :)şuan görev yok bildiğim kadarıyla nereye gitttilerki çok takma rahat ol tatlım inş öledir bende şuana kadar hiç hamile kalmadım ama belirtiler arasında warmış galiba inş öledir

eşlerimiz meslektaş desene nerdesiniz il olarak canm peki :)şuan görev yok bildiğim kadarıyla nereye gitttilerki çok takma rahat ol tatlım inş öledir bende şuana kadar hiç hamile kalmadım ama belirtiler arasında warmış galiba inş öledir
siirtteyız cnm biz siz nerdesınız il olarak saolasın cnm yaa ilgılendıgın için :)inş oledir cnm belirtiler arasındadır :(

kızlaaaaaaaaaaaaarrr ACİLLL yardım !!!

Dün sancıyla kahve akıntım başladı dedim tamaaaaam yasemin bu ayda tutturamadın geçmş olsun ...
2 gün geç geldi...
ama az önce tualete bir gittim orkidde tanımlanmayan cisimler :S
Hayatımda ilk defa bu kadar belirgin et parçacıkları gördüm adetimde ve doğal olarak korkuyorm hala..
hatta klozete bile parça parça düştü o anda dedim noluooooo ???

biraz incelemeye çalştm ne olduğuna dair ? ve şöyle bişey gördüm..
böyle sanki bi sönmüş bir balon gibi yuvarlak küçücük bi parça..
ve birbirine sarmal şekilde sanki sarmaşık gibi sarılmış uzun dokular..(ağaç gövdesi gibi)
3-4 parça vardı :/ anlam veremedim. iş yerindeym hala hemşireye danıştm..

Bebek tutunamamıştır büyük ihtimalle dedi.. daha önce bu durumu yaşayanınız var mı ?
doktora gitmeli miyim ? acil bişeler diyin.. :((
gitti mi bebiş ? tam tutturduk derken ??

kızlaaaaaaaaaaaaarrr ACİLLL yardım !!!

Dün sancıyla kahve akıntım başladı dedim tamaaaaam yasemin bu ayda tutturamadın geçmş olsun ...
2 gün geç geldi...
ama az önce tualete bir gittim orkidde tanımlanmayan cisimler :S
Hayatımda ilk defa bu kadar belirgin et parçacıkları gördüm adetimde ve doğal olarak korkuyorm hala..
hatta klozete bile parça parça düştü o anda dedim noluooooo ???

biraz incelemeye çalştm ne olduğuna dair ? ve şöyle bişey gördüm..
böyle sanki bi sönmüş bir balon gibi yuvarlak küçücük bi parça..
ve birbirine sarmal şekilde sanki sarmaşık gibi sarılmış uzun dokular..(ağaç gövdesi gibi)
3-4 parça vardı :/ anlam veremedim. iş yerindeym hala hemşireye danıştm..

Bebek tutunamamıştır büyük ihtimalle dedi.. daha önce bu durumu yaşayanınız var mı ?
doktora gitmeli miyim ? acil bişeler diyin.. :((
gitti mi bebiş ? tam tutturduk derken ??

canım hemen acile gt bence

Geri