Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

yasmin canım düşük yapmışssın. geçmiş olsun. ama üzlme büyüdkten sonra sonra düşseydi kürtaj olman gerkebilirdi. o parçayı doktora götürsen anlar ne oldunu zaten. bu ay değerlendir hamiş kalma ihtimalin çok yüksek. üşütme canım

özlemcim sen bursada oturuyorsun sanırım .benim doktorumda bursada.A.R.T diye bir merkezde.bu ay tüp bebek denedik ama olmadı.hayırlısı artık.sen nerede tedavi oluyorsun?bu arada ben kütahyadan gelip gidiyorum bursaya.

Kızlar iş çıkışı acil de aldım soluğu..
Alttan muayene yapt doktor (ilk muayenemdi hemde kanamalı kanamalı )
Ayy nasıl utandım :))

Neyse kurcaladi kurcaladi sağolsun bişey göremedi .
Kan istedi kan verdim sonuç 0,5 yani bebek yok .

Sonra bi de pelvik usg verdi ona da girdim o da karnımı kurcaladi aletle terttemiz çıktı çok şükür yani kist mist biseyim yok :))
Peki o gelen cisimler neydi dedim ? Sandığımız gibi bebis tutunamamis o yüzden olmuş :((
Kıl payı sıyırdık yani bu ay ama ilerleme kaydetmisim yine
Beta hcg 0, 1 den 0, 5 e yükselmiş hahaha :)
Bu da bi gelişme dimi :) neyse bu ay daha sıkı çalışmalar için beklemedeyim özlemmmmmmm yaz kızım !
Yeni tarih : 1-2-3-4 şubat :)) artık tarihi geniş tutuyorum :))

özlemcim sen bursada oturuyorsun sanırım .benim doktorumda bursada.A.R.T diye bir merkezde.bu ay tüp bebek denedik ama olmadı.hayırlısı artık.sen nerede tedavi oluyorsun?bu arada ben kütahyadan gelip gidiyorum bursaya.

evet canım bende inegölde oturuyorum ben daha yeni başladım minecim drlara gtmeye yani daha hc tedavi baslanmadı sanırım bgn doktorum klomenle başlıcak kağıda öle yazmış

Geri