Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

ysmn canım valla ben cok hırsla calışıyodum ödevlerime misafir engeli cıktı hadi onu aştık derken bi tatrtıştık yumurtlama günüm boş geçti ertesi gün devam ettim ama bakalım dha cok var ama olmucak galiba bu ay :):)

ysmn canım valla ben cok hırsla calışıyodum ödevlerime misafir engeli cıktı hadi onu aştık derken bi tatrtıştık yumurtlama günüm boş geçti ertesi gün devam ettim ama bakalım dha cok var ama olmucak galiba bu ay :):)

Ahhh şu misafirler !! tam da gününü bulurlar dimi ?
bi izin verin bebek yapalm yahuuuuu ! :)) sonra biz bebek sevmek istiyoruz dayı amca teyze olmak istiyoruz demesini biliolar ama !
eee leylek gelip kucağımıza bırakmayacağına göre bi müsade edin
öyle şıppatanak oluo mu bebek ! aaaaaaaa :S :S :S

Neyse metanoyam devam bebeim devam son gaz .. Valla sırf bebek yapcam die adama kızsam bile unutturuyorum kendime hahaha
benimde bugün adet finishhhhh :clapping::ohoh:

Şubat ayı çalışmaları START alıyooorrr :) :dance::d014:
durmak yok hedef 2013 hatunlaaaaaaaaarrr hahaha

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

sunflower: 12 <linkz id="linkz9">Ocak</linkz>

özge: 12 <linkz id="linkz10">Ocak</linkz>

büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

bitanesi: 22 Ocak

emelcum: 23 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

suzu: 28 Ocak

ayseden: 4 Şubat

ysmn1905: 4 Şubat

lilyped: 5 Şubat

ayşe-<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:12 şubat

eylülmehmet: adet olduuu tarihi blnmiorr

<linkz id="linkz8">

esmerim53</linkz>:
adet olduuu tarihi blnmiorr

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

lavinya:

özlem:

asena şule:

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepimiz hamileyizdir )

esin 2748: ?

cansu: ?

yaw: ?

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt dördüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 5.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?
büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

bitanesi: 22 Ocak

emelcum: 23 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

suzu: 28 Ocak

ayseden: 4 Şubat

ysmn1905: 4 Şubat

lilyped: 5 Şubat

ayşe-<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:12 şubat

eylülmehmet: adet olduuu tarihi blnmiorr

<linkz id="linkz8">

esmerim53</linkz>:
adet olduuu tarihi blnmiorr

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

lavinya:

özlem:

asena şule:

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepimiz hamileyizdir )

esin 2748: ?

cansu: ?

yaw: ?

sunflower:

özge:

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt dördüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 5.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

valla yasem,n ya torun isityom ben diyolar 3 aydır yumurtlama günlerimde geliyolar :):):)
devam ediyoz bakalım calışmlara ama nasip diyelim artık hadi sen bu az daha calış tutunsun yavrucak :) bu arada kaç ay oldu bebek isteyeli

valla yasem,n ya torun isityom ben diyolar 3 aydır yumurtlama günlerimde geliyolar :):):)
devam ediyoz bakalım calışmlara ama nasip diyelim artık hadi sen bu az daha calış tutunsun yavrucak :) bu arada kaç ay oldu bebek isteyeli

kıyamam sana ya :) 5. aydr istiyoruz bizde bakalm beyfendi yada hanımefendi ne zaman teşrif edecekler merakla ve sabırla bekliyoruz :)

Geri