Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:12 şubat

büşracımm: 12 Şubat
<linkz>

</linkz>

ffarzuf:15 şubat

emelcum: 15 Şubat

ceylinn:17 Şubat
<linkz>
</linkz>

özlem:21 Şubat

metanoyam: 21Şubat

frozen:28 Şubat

özgül:3Mart

arzusu:8Mart

hevin:9 Mart

ADET OLANLAR

cansu:
adet oldu tarihi bilinmiorr

bal arısı: adet oldu tarihi bilinmiorr

suzu:

şule:

bitanesi:
ysmn1905:adet oldu tarihi bilinmiorrayseden: adet oldu tarihi bilinmiorr

yaw: (tüp bebek için beklior şubatta

:)
özge: aşılama sonucu bekliyor :)
KIZLARRR YENİ TARİHLERİNİZİ SÖYLEYİN DE EKLEYEYİM!!!

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)

polyan: ??

eylülmehmet: ??

melike81:

fatoş:

karamalize:

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt on üçüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 14. sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra kavuştun meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da kavuştu meleğine Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.Gül güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım..
.

10.Lavinya :
Tebrik ederim canım...

11.Lilyped
:Tebrik ederim canım...

12.
Esmerim 53:Tebrik ederim canım...

13.Eloş:
Tebrik ederim canım...

canm ya bugün bi arkadaşla konuştuk benden tam 11 ay sonra evlendi. Hamile 5 aylık ne biliym kızı olacakmış biraz buruk oldu içim.. Yani onun için seviniyorum yemin ederim ama kendim için üzülüym ne biliym Rabbim böyle sınav etmesin zor. Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir inşallah en tez zamanda..

canm ya bugün bi arkadaşla konuştuk benden tam 11 ay sonra evlendi. Hamile 5 aylık ne biliym kızı olacakmış biraz buruk oldu içim.. Yani onun için seviniyorum yemin ederim ama kendim için üzülüym ne biliym Rabbim böyle sınav etmesin zor. Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir inşallah en tez zamanda..

iyi canım eşim turp gibi maşallah..katı meyve sıkıcagım yoktu yeni aldım havuc suyu sıkıorum her akşam bde arjinmax die bi ilaç aldık onu içio bida ki ayda bi kür hazırlatıp onu yedircem.. iişte beklemnedeyiz bzde şu 3 aydan ümitli değilim zaten btnce bakalım nasip herşey ...ben hele bi arkadasım var kaç senelik cok seviorum cok yakınız samimiyiz oğlu oldu yeni 1 kere gttm daha. evlerimiz de yakın bde insanın içi gidio.canım gitmek istiyo ama ayaklarım beni geri geri götürüo cok zorr...

canm haklısın valla bende samimiydim hatta görüşmek istiyor eşimle de konuştm çk sevdiğim halde istemiyorum görüşmek hamile insanlarla yada yeni bebekleri olmuş insanlarla görüşünce çk kötü oluyrml ağlayasım geliyr yemin ederim bugün telefonda konuştum onunla çk kötü oldum kapattıktansonra ağladım elimde değil:(

offfffff offff hep aynı duygularrr hamile birini görünceee yada bi bebeği görünceee içim gidiyorrr burkuluyorr çok ama çok kötü oluyoruumm birgün benimde böle karnım büyüyecekmi diye iç geçiriyorumm her lcw ya gittiğimde hamile bölümünün ordan geçerken göz ucuyla bakıyorum acabaaa diyorum acaba ben bu reyona gelebilecekmiyim işte böleee iç acısı inşallah allahım inşallah ben ve tüm isteyenlerrr bu duyguyu en kısa zamanda hayırlısıyla tatsın istiyorum beklemekkk sabırrr dilemekkk herşeyin elbet bir zamanı var bile demekk artık çok zor geliyooo çokkkkkkkk :(

Geri