hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..
benim eşim sallar sallamasına da ben o halde ne olurum merak ediyorum hahaha komik bi pozisyon ama denemek lazım derim ben :D:D

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Bende duymuştum, eşimin bir arkadaşı 5 sene bebekleri olmamış, bu yöntemle hamile kalmış kadın :)

amin ayşegül amin.inş.sag salim kucagımizada alırız,bebişimizi.

M

miyos

Forum Okuru
hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
mehabalar kizlar bence matikli bisey denemeye deyer bebis icin neden olmasin

E

eda33

Forum Okuru
mrb ben 8 aylık ewlıyim bebiş istiyoz ama olmuynd bide bu yóntemi denicem ama anlamadım tam olarak nasıl yani ayaklarınız yukardayken eşim mi sallayacak saga sola dogru

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.
Slm aleykum Hangi dua o ?

elfidamsanem

Daimi Üye
Üye
Slm Kizlar ben bu ay denedim ilk defa. On gün once asilama oldum ve ertesi günü yine calistim ve bunu denedik cokta gulduk yaparken. Artik gebelik olursa asilama dan mi Yoksa bu yöntemle mi oldugunu bilemiycem. Ama gebelik olmazsa da yinede deniycem.

Hamile kalmak isteyenler buraya hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gerçekten hamile kalmak isteyenler Gerçekten hamile kalmak isteyenler
Selamun aleykum bayanlar. Gerçekten hamile kalmak adeti düzene sokmak isteyenler var ise soru sorabilir insaallah
Gebelik 1
Bebek isteyenler için öneriler Bebek isteyenler için öneriler
Bazı çiftler çok istedikleri halde çocuk sahibi olamadıklarından yakınır ve ne yapmaları gerektiğini öğrenmeye çalışırlar. Eğer eşinizle karar verdiniz ve çocuk istiyorsanız öncelikle yumurtlama günlerini ve hesaplamayı bilmelisiniz. Gebelik için...
Gebelik 0
Hamile kalmak isteyenlere tavsiyeler Hamile kalmak isteyenlere tavsiyeler
İdeal kiloya gelmek ve bunu sabit tutmak önemli. Beslenme, gebeliğin oluşması ve devam etmesini etkiler. Bu yüzden, dengeli bir diyetin yanı sıra, normal kilonun korunması için kalori alımı da sınırlandırılmalı. Fazla miktarda yağ içeren...
Gebelik 0
Hamile kalmadan önce okuyun Hamile kalmadan önce okuyun
Bazı gebelikler oldukça iyi şekilde planlanmış ve başından sonuna kadar iyi bir şekilde kontrollü olarak bir hekim tarafından izlenme şansına sahipken; maalesef pek çoğunda bu mümkün olmamaktadır. Anne adayının gebelik öncesi bilinçli olması ve...
Gebelik 0
Hamile kalmak isteyenler buraya Hamile kalmak isteyenler buraya
Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve...
Gebelik 1