hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..

benim eşim sallar sallamasına da ben o halde ne olurum merak ediyorum hahaha komik bi pozisyon ama denemek lazım derim ben :D:D

inş rabbim tez vakkitte gönderir meleklerinizi güzellerimm allah bütün evlat sahibi olmak isteyenlere versin inş

hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.

mrb ben 8 aylık ewlıyim bebiş istiyoz ama olmuynd bide bu yóntemi denicem ama anlamadım tam olarak nasıl yani ayaklarınız yukardayken eşim mi sallayacak saga sola dogru

hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.
Slm aleykum Hangi dua o ?

Slm Kizlar ben bu ay denedim ilk defa. On gün once asilama oldum ve ertesi günü yine calistim ve bunu denedik cokta gulduk yaparken. Artik gebelik olursa asilama dan mi Yoksa bu yöntemle mi oldugunu bilemiycem. Ama gebelik olmazsa da yinede deniycem.

Geri