Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

merhabalar ben geldim. nasilsiniz insallah moraliniz yüksektir. kusura bakmayin pek bakamiyorum bu aralar cünkü bol bol araba kullanmaya gidiyorum...28 inde ehliyet sinavim var ayyyy. düsündükce bile kötü oluyorum, park etmeye birtürlü beceremiyorum :D:D ama bi kazanim...beni kimse tutamaz...gezecem.
yarin doktora gidecem bakalim ne diyecek. valla esim extra izin alacak benimle gelebilmesi icin. galiba benden daha heyecanli :minik:
ama bi bulanti ve mide yanmasi var sormayin. sabahtan aksama kadar. aramizda bilgisi olan var mi acaba.
öpüyorum hepinizi :kiss:

hanımlar bide bilgisi olan varmı vücut ısısıyla yumurtalığı takip etme var derece aldım bugün elektronik. deniyecem bi bilgisi olan varmı yada bu yöntemi deneyen

Güler, komsu özlettin kendini, drunu ihmal etme tüm sikayetlerini anlat.
Ehliyet sinavinda basarilar kesin kazanirsin sen :D

Minik Melek hayir canim bir bilgim yok benim

carizmacım bence araştır eğer rahim ağzında sorununuz yoksa bu yöntem le baktım ben bu gün çak fala hamişliik tadan var benim frahim ağzımda sorunum var tedavi olmadan olmaz ama allah büyük en azından yumurtlma günlerimi kestireyim..
çok iyi bir yöntem bilgilerinize.....

Arkadaşlar uzun süredir yoktum özledim sizleri...

iş arkadaşım kaza geçirmişti ya... pazartesi kaybettik onu:(...3 gün konyadaydım .. eşi 8.5 aylık hamile, ona destek olmak için gittim... aile perişan durumda.. tabi bizde çok kötü olduk... hala toparlanamadım.. onu kefenli gördüm daha bağlanmadan uyuyor gibiydi.. çok etkilendim :(... hayat o kadar kısaki.. Rabbim her anımızın kıymetini bilmeyi nasip etsin.. sizde dua edin olurmu eşi çok zor günler geçiriyor...

hepiizi çok seviyorum..

canım başınız saolsun çok zor eşi için allah sabır versin. alah yardımcısı olsun...

Arkadaşlar uzun süredir yoktum özledim sizleri...

iş arkadaşım kaza geçirmişti ya... pazartesi kaybettik onu:(...3 gün konyadaydım .. eşi 8.5 aylık hamile, ona destek olmak için gittim... aile perişan durumda.. tabi bizde çok kötü olduk... hala toparlanamadım.. onu kefenli gördüm daha bağlanmadan uyuyor gibiydi.. çok etkilendim :(... hayat o kadar kısaki.. Rabbim her anımızın kıymetini bilmeyi nasip etsin.. sizde dua edin olurmu eşi çok zor günler geçiriyor...

hepiizi çok seviyorum..
güldünyam başınız sağolsun canım, Allah ailesine de sabır versin. Bende size güzel bi haber vermek için açmıştım. Meleğimin cinsiyetini öğrendim oğluşum geliyo kısslaaar.. :)
Hepinizi kocamaaannnnn öptümm..

güldünyam başın sağolsun allah ailesine sabırlık versinn çok üzüldüm :(

güldünyam başınız sağolsun canım, Allah ailesine de sabır versin. Bende size güzel bi haber vermek için açmıştım. Meleğimin cinsiyetini öğrendim oğluşum geliyo kısslaaar.. :)
Hepinizi kocamaaannnnn öptümm..
canım allah size bağışlasın onu umarım sağlıklı sıhatli olur..bende bir oğlan var..erkek cocukları çok yaramaz akıllı ve bir okadarda tatlı oluyorlar çok annaci oluyorlarr şimdiden gözün aydın ii beklemekler..:Laie_23:

Geri