Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

paylaşımın için sağol cnm ben bekarım ama evlenince dikkate alırım:D

1.65 boyundayım 70 kiloyum tam karar aslında ama ben garanti iş yapmak istiyorum artık kilo vereceğim

ooooo selvi boylum al yazmalım heee maşallah
ben biraz kısayım canım 1.55 boy 57 kilo
2 kilo versem iyi olur ama veremiyom kııız doğumdan sonra yapıştı kaldı bende bu kilo yaaaaaaaaaa:hhh:

en önemlisi sor canım. aslında zor gelmese şu spor işi hiç bir kilo kalmaz ama işte bakalım yok kıs ne selvi boylusu. bendenim tam balık etli duruyo . eşimde kilo verme diyo ama işte çocuk için zafere giden yolda her türlü çile mübahtır çekilir....

aynen jellibomcum benimde eşim kilo verme diyoooo bende tombik bi hatun olarak :) çocuk işi olunca mecbur vereceğiz kilocuklarımızı

Son düzenleme:

öyle canım ama şu an hamile kaldığımı düşünsene 70 kiloyum. hamile kalınca boğazlı bi insanım 20 kilo aldığımı düşün olacağım 90 kilo ve ben kiloyu çok zor veren bir insanım. naparım bilmiyorum ok zorlanırım ben çocuğa bakarken. en azından 55 60 kilo olsam yine aynı halimi alcam ve kötüde durmıycak ondan ,istiyorum hem

evet canım aslında biraz kilo versen iyi olur ama belki kırılırsın diye söylemedim kimsenin kalbini kırmak istemem en azından 5 kilo versende yeter hem ne öyle 20 kilo alırım falan yok öyle yağma 10 kilo alsan yeter darılmıyosun demi jilibonum

yok krispicim haklısın ben bunu farkındayım hatta beni azarlayın ki kilo verme hevesi gelsin
vallahi bilmiyorum ne olacak hamile kalsam. işte kalmadan önce mutlaka kilo vermem lazım
offfff işim zorrrrrrrr:training1::training1:

evet zor ama bebiş için herşeye katlanıcaz artık hem seni içinde iyi olacak canım

Geri