Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın arkadaşlar krispi üzülme canım biraz inatçı bu bebişler.benimde adet sancılarım artıyor ne yapsam bilmiyorum bayaaa bi sıkıldım beklemekten
kızlar şuanda ilaç edavisi görüyorum bundan sonra ne gelir bilen varmııııııı?
onlar inatçıysa ben onlardan daha inatçıyım yakalayana kadarsabredecem allahın izniyleyakalayacam onu
canım tedaviler hakkında hiç bir bilgim yok ama arkadaşlar sana muhakkak yardımcı olacakır

Uzun süredir buralarda değildim, herkese yeniden merhaba arkadaşlar...

Son birkaç sayfaya baktım, bekleyişlerinize katılayım dedim, Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah, hayırlısıyla hayırlı zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ne yazık ki bu bebek olayı istedin mi hemen olmayabiliyor, ilk korunmayı bıraktığımızda hemen olmayabileceğini biliyordum lakin bu kadar uzun sürebileceğini düşünemezdim gerçekten. Ne yapalım bunda da bir hayır vardır diyorum.

Klomen'in ikinci ayındayım, bakalım bu ay neler getirecek bize...

Sadece bunca zaman sonra şunu anladım ki, her olanda veya olmayanda bir hayır var, bizim bilemediğimiz. Allah çaresiz dert vermesin, birşeyleri çok isterken hayatın kaçıp gitmesine de izin vermeyin melekler. Ben bu hatayı yapmak istemiyorum :) Her türlü kontrolden geçtik biz eşimle eski arkadaşlar bilirler, hiçbir problemimiz yok Allah'a şükürler olsun :) Ufaklık geleceği zamanı bekliyor demek ki...

Özledim sizleri kızlar, hepiniz/hepimiz için dua ediyorum...

Sevgilerimle,

NeMeSiS

Nemesisim adminim allah hepimiz hakkında hayırlısını versin inşallah en kısa sürede hepimiz annelik duygusunu tadacağız.. Allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin...

Bu arada benim reglim biraz erken geldi regl tarihim 07/11/2008

nemesiz adminime katılıyorum bazı şeyler olsun diye uğraşırkem hayatın tadını zamanı kaçırmaya fırsat vermeyelim.... herşeyde vardır bir hayır.........

LİSTE;

BeKLeMeDeKiLeR;

Gülgüzeli..................22 Temmuz(haber var mı?)

Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus......................15 Eylül(haber varmı?)

CaRiZmA.................. 11 Ekim(haber var mı?)

Eros..........................29 Ekim haber varmı

Güldünyam...............10 Kasım
NEMESİS....................10 Kasım
krispi........................12 Kasım
kızılötesi....................7 kasım
karanfil......................16 Kasım
jellibon..................21 Kasım
blackrain....................23 kasım

CHATLAK...................24 Kasım

HaMiŞLeR;

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi

Liste güncellendi :)

günaydınlarrrrr...

liste için teşekkürler jeliboncumm...

nemesisim canım benim çokk ösledim seni nerelerdeydin iyiki geldin canım.sana katılmamak mümkün diil ama insan sabırsızlanıyo işte..herkesin hakkında hayırlısını versin allah ...

hepinizi öpüyorummmm...
buarada carizmam senide çok ösledimmmm:Laie_23:

hekese günaydın kızlar nasıl keyifler valla ben anca toparladım kendimi adetim erken gelince çok üzülmüştüm neyse umutlarımı bu aya taşıdım bu ay ısı takibi yapacağım hiç yapmamıştım bu sabah başladım adetim erken geldiği için yumurtlamam erken olacak sanırım şu an adetimin 4 üncü günündeyim bu sefer fazla olmadım nedense herhalde adetlerimin periyodu kısaldı ondan olsa gerek 30 gün sürerdi normalde şimdi 23 e indi dolayısıyla yumurtlamamda adetimin 10 cu güne indi yanılıyormuyum acaba
neyse siz neler yapıyosunuz keyifler nasıl

Tünaydin arkadaslar :D

Benim esim evlendikten 1 yil sonra birakalim artik korunmayi hemen olacak diye bisey yok demisti, bende olmaz demistim sanki korunmayi birakir birakmaz hamile kalacakmisim gibi gelmisti :)
11. ayima girdim ve hala bir gelisme yok, hayirlisi ya ne yapalim, her serrin icinde bir hayir her hayrin icinde bir ser var derler ya, belkide benim icin hayirlisida su anda cocuk sahibi olmamamdir :)

Iyi günler dilerim arkadaslar

Geri