Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet okudum fakat biz arkadaşlarla bunu burda başından beri yapıyoruz hep birbirimize söylüyoruz takmayalım kafaya diye. bende çalışmak istiyorum eşim izin vermiyor. keşke kendime başka bir uğraş bulsamda unutsam diye bakıyorum ev hanımıyım ne iş bulacam kafayı yicem. ama artık yoruldum. oyyyy oyyyyy

cnm yaaa bende evlendim aynı şehirde 1 yıl daha kalıcaktım düğünden 2 gün önce tayin olduk işimi ailemi arkaşalarımı herkesi bırakıp geldim başka bi şehire eşimin gece nöbetleri oluyor kimseyi tanımıyorum burda çalışmıyorum yani yalnızım bende o nedenle bebek bu kdr çok istiyorum belki Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallahh üzmeyelim kendimiziiii

aynen bende evlilik için memleketimi bıraktım geldim. kimseyi tanımıyorum ve bu yüzden çok takıyorum bide bi akrabam bende 1 hafta önce evlendi bebişi 6 aylık oldu bile maşallah. insan nasıl takmasın şimdi dimi

çok hemde çokkk haklısınn hepimiz aynııı durumdayız galiba ama allahtan burdayız beraberiz yanlız değilizzzz

evet ne güzelki derdimizi burda ablatabiliyoruz paylaşabiliyoruz neyse ben kaçıyorum kendinize iyi bakın allaha emanet olun

Sevgili jellibon sana bişe sölemk istiyorum.hani bi işbulsamda kafamı dağıtsam diyorsunya ben çalışıyorum hem de sürekli bir şeyler üreterek konuşarak anlatarak ama inanırmısın aklının bir köşesinde bu düşünce sana sürekli kendini hatırlatıyor.evet yaşın küçük önünde çok uzun yıllar var ama noluuuur ümitsizliğe kapılma.geçen sene bi arkadaşım bebk sahibi olmak için deliriyodu kafayı o kadar takmıştıki her cümlesi bebişle ilgili idi.ama daha sonra doktora gittiğinde yumurtalığında kist olduğunu ve tedavi olması gerektiğini söyledi doktor.sonra birkaç ay geçinceo da ümitsizliğe kapıldı ve boşverdi.geçen ay tesadüfen karşılaştık bir yerde.doktora yeni bir kontrole gideceğini söledi.ve konuşmalarından anlamıştımki bebiş hayalleri yoktu artık.ama oda ne ?doktor hamile olduğunu söledi inanamadık mucize gibi bişeydi.lütfen kendini üzme allah hepimiz için hayırlısını versn.

sevgili dolunay sen 3 aylık evlisin ben 5 aylık bizim yeni gelinler forumlarında olmamız lazımken bebekle ilgili sitelerdeyiz :26:neyse Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallahhh

Esra_60 öncelikle merhaba canım.o kadar doğru ve güzel söledin ki.ama inan bu bebiş olayı benim için bi saplantıya dönüştü sanki.ama anne olmayı düşünen bir bayan bence bunu ertelememeli.

evet sende haklısın ben 4.ayımda dra bile gittim :26:her regl oluşumda kendimi başarısızlığa uğamışım gibi hissediyordum yani aslında hepimizde bi saplantı

nemesis çok teşekkür ederim.darısı başına ben senden 1 ay önce başlamıştım çalışmalara ve bende klomenin 2. ayında hamile kaldım.sıra sende inşallah bu ay sende güzel haberi alcan.
kızlar dertleşmeniz çok güzel ama moralinizi bozmayın.bende her ay hastalandığımda çok üzülüp deliriyordum çok zor biliyorum ama adetten sonra bu ay olcak deyip duruyordum. 2007 haziranda korunmamaya başlamıştım ve ben 27 yaşındayım eminim siznde en yakın zamanda yüzünüz gülcek.
ve bazen korkuyorum bişey olcak diye umarım sorunsuz geçer 9 ay. dua edin bana.

Geri